Niezłe ziółko

Eryk, choć z Babcią Malutką spędził niewiele czasu, jest szczęśliwy, że starsza pani zatrzyma się na dłużej w jego domu. Nikt tak jak Babcia Malutka nie potrafi wysłuchać chłopca i opowiadać o dalekich podróżach. A co jeszcze ważniejsze - nikt tak dobrze Eryka nie rozumie.

Nie zawsze jednak wszystko układa się tak, jak tego pragniemy. Kiedy świat Eryka nagle pustoszeje, to, co cieszyło najbardziej, staje się udręką, przed którą nie da się uciec nawet do domku na drzewie. Ale czy Eryk musi uciekać? Czy dar mądrości, jaki otrzymał w prezencie od babci, wystarczy, by odkryć swoją wartość, nowych przyjaciół i jasne strony dorastania?

To piękna historia o szukaniu i znalezieniu tego, co jest prawdziwym dziecięcym skarbem - wiary w siebie i szacunku dla innych.

Informacje dodatkowe o Niezłe ziółko:

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2021-07-15
Kategoria: Inne
ISBN: 9788382080131

Tagi: Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 5 lat

Kup książkę Niezłe ziółko

Kawa u żyrafy
Barbara Kosmowska0
Okładka ksiązki - Kawa u żyrafy

W ogrodzie zoologicznym, opuszczonym przez ludzi po strajku zwierząt, zaczyna panować chaos spowodowany poczuciem wolności, który jest trudny do okiełznania...

W górę rzeki
Barbara Kosmowska0
Okładka ksiązki - W górę rzeki

Wydawało się, że najlepsze lata mają już dawno za sobą... Ale czy na pewno? Choć minęło już sześć lat od śmierci jej męża, Lena wciąż żyje przeszłością...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz