Naturalny lifting. Trenuj swoją twarz, cofnij czas

KINESIOTAPING, AUTOMASAŻ, GIMNASTYKA TWARZY, SZYI I DEKOLTU!

Chcesz wyglądać młodziej, mieć jędrną i świetlistą skórę? Alina Korytkowska pokaże ci, jak bez skalpela oraz sztucznych wypełniaczy zniwelować oznaki starzenia i poprawić kondycję mięśni twarzy, szyi i dekoltu. Wyjaśni ci, jak duży wpływ na zdrowie całego organizmu ma praca z mięśniami twarzy. Dowiesz się m.in., co mają wspólnego blizny i stopy z wyglądem naszej twarzy, a także w jaki sposób nasze emocje i postawa ciała wpływają na powstawanie zmarszczek.

W książce znajdziesz skuteczne porady i ćwiczenia, które możesz wykonać w domowym zaciszu, m.in.:

.masaż płytkami gua sha, bańkami oraz łyżkami

.instruktaż szczotkowania twarzy

.masaże na określone problemy: zatkane zatoki, bóle głowy, wdowi garb, cienie i worki pod oczami

Masz na masaż tylko 5, 10 lub 30 minut? Przekonaj się, że możesz w tym czasie wykonać ćwiczenia, dzięki którym będziesz czuć się świetnie i wyglądać olśniewająco!

Informacje dodatkowe o Naturalny lifting. Trenuj swoją twarz, cofnij czas:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2024-09-11
Kategoria: Poradniki

Tagi: Poradniki praktyczne

Kup książkę Naturalny lifting. Trenuj swoją twarz, cofnij czas

Alina Korytkowska0
Okładka ksiązki - Natural face lifting. Gładka, jędrna i promienna twarz. Liftingujący taping i masaż

Co zrobić, aby mieć jędrną, świetlistą i zrelaksowaną twarz bez stosowania wypełniaczy i drogich preparatów? Przyjemny automasaż lub taśma, którą...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz