reklama

Czy wiesz, że wiele chorób jelit i innych schorzeń układu pokarmowego negatywnie wpływa też na twoją psychikę? I jeśli cierpisz z powodu refluksu, alergii pokarmowych lub zespołu jelita drażliwego odpowiednią dietą możesz poprawić swoje samopoczucie? Sięgnij po ten rewolucyjny podręcznik o zdrowiu jelit. Jego autorka nie tylko omówi najczęstsze dolegliwości i schorzenia układu trawiennego, ale da ci również konkretne strategie na ich pokonanie. Zrozumiesz, jak ważne w tej walce jest oczyszczanie jelit i kondycja mikrobiomu jelitowego. Dlatego poznasz naturalne probiotyki, a także 50 przepisów na pożywne, wzmacniające jelita potrawy zgodne z założeniami przeciwzapalnej diety low-FODMAP. Jelita to twój drugi mózg, zadbaj o nie!

Informacje dodatkowe o Naturalne sposoby na zespół jelita drażliwego, nietolerancje pokarmowe, wzdęcia i zgagę :

Wydawnictwo: Vital
Data wydania: 2022-10-28
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Katarzyna Stolba

Kup książkę Naturalne sposoby na zespół jelita drażliwego, nietolerancje pokarmowe, wzdęcia i zgagę

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski