Na zawsze razem

Ostatni tom trylogii ?Wiek złych rządów?, kapitalne zakończenie cyklu, w którym mroczna fantazja miesza się z przygodą, a autor nie szczędzi czytelnikowi niespodzianek aż do ostatniej strony.Wielka Brytania pogrążona jest w ciemnościach, a ludzkość przegrała w walce ze starożytnymi bogami rodem z celtyckiej mitologii. Jedyna nadzieja ginącego świata ? Bracia i Siostry Smoków ? są rozproszeni i niemal bez sił po ostatniej porażce. A jednak piątka przegranych bohaterów, wśród wraków nowoczesnej technologii, podejmie jeszcze jedną desperacką próbę zmierzenia się z siłami ciemności?

Informacje dodatkowe o Na zawsze razem:

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: b.d

Kup książkę Na zawsze razem

Na zawsze razem - opinie o książce

Avatar użytkownika - aqunia94
aqunia94
Przeczytane:2015-06-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2015, Mam,
Tak jak w poprzednich częściach, tak i tu autor stanął na wysokości zadania - świetnie napisana książka. Szczerze mówiąc, zaczynając ją, spodziewałam się trochę podobnych wydarzeń i może nudy, ale jednak nie, wszystko tak jak być powinno. Całe mnóstwo nowych agadek, które nie raz mnie zaskoczyły, a to już coś, gdyż zazwyczaj bardzo szybko udaje mi się przewidzieć kolejne epizody. Bohaterowie znowu razem stanęli oko w oko ze złem i udało im się z tego wyjsć, może nie do końca w całości ale jednak, przywrócili światu dawne oblicze. Polecam :))
Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka