Na nocniku robię siku

Jak przegonić nocnikowe lęki i pożegnać się z pieluszką? I dlaczego przyjemnie mieć nocnik z melodyjką? Tola, Adaś i szop Henio już wiedzą – dowiedzmy się i my. Poznajmy ich zwykłe-niezwykłe przygody.

Bądźmy dzielni i samodzielni!

Seria, która wspiera rozwój malucha. Towarzyszy mu w codziennych wyzwaniach, radościach i troskach. Staje się bliska dzięki bohaterom, w których dziecko dostrzega siebie. Opowiada głosem czułego rodzica i językiem zrozumiałym dla najmłodszych. Ukazuje świat za sprawą przeuroczych ilustracji.

Za treścią tytułu "Na nocniku robię siku" stoi Aneta Grabowska.

Książka pt. "Na nocniku robię siku" została przypisana do działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem dają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 2-5 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych książek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.

Rozbudza w nich ciekawość świata.

Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.

Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.

To super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź również kolejne bajki z cyklu "Jestem Dzielny ?Samodzielny".

Jest to krótka książka - ma 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Na nocniku robię siku" została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to wybierz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Informacje dodatkowe o Na nocniku robię siku:

Wydawnictwo: Skrzat
Data wydania: 2022 (data przybliżona)
ISBN: 9788382074307
Ilustracje:Agnieszka Filipowska

Kup książkę Na nocniku robię siku

Tu i teraz
Aneta Grabowska0
Okładka ksiązki - Tu i teraz

Majka chce uporać się z demonami własnej przeszłości, ale żeby tego dokonać, musi najpierw tę przeszłość poznać. Wskutek wypadku kobieta traci pamięć i...

Tola idzie do przedszkola
Aneta Grabowska0
Okładka ksiązki - Tola idzie do przedszkola

Jak przegonić przedszkolne strachy I co zrobić, by czas bez mamy i taty mijał nam radośnie Tola, Adaś i szop Henio już wiedzą – dowiedzmy się i...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung