Moja Ciotka Sroka

Bajki o przyjaźni, mądrości i tolerancji Moja Ciotka Sroka to księga pełnych humoru bajek opowiadanych przez srokę - bajarkę, a zarazem opowieść o dorastaniu do zrozumienia świata i samego siebie. Słuchaczką, a jednocześnie bohaterką tych bajek jest kilkumiesięczna księżniczka Julianka, która wraz z Ciotką Sroką będzie zgłębiać tajemnice czasu, oswajać strach, poznawać smak przyjaźni i granice tolerancji. Srocze opowieści to bajki od lat 5 do 105. Nikt lepiej nie opowiada bajek niż moja Ciotka Sroka! Od niej dowiedziałam się, dlaczego na wierzbie wyrosły gruszki, skąd wzięły się pisanki, dlaczego biedronki są czerwone i wielu jeszcze niezwykłych rzeczy. Fantastycznie jest mieć Ciotkę Srokę! Sami się przekonacie, jeśli otworzycie tę książkę!

Informacje dodatkowe o Moja Ciotka Sroka:

Wydawnictwo: Bis
Data wydania: 2009-05-06

Kup książkę Moja Ciotka Sroka

Moja Ciotka Sroka - opinie o książce

Zbiór sześciu zabawnych historyjek opowiedzianych malutkiej dziewczynce przez tytułową Srokę. Sroka jak to sroka dużo gada i wymądrza się ale przez to jej opowieści są jeszcze zabawniejsze. Mojej małej najbardziej podobało się wyjaśnienie dlaczego biedronki są czerwone.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski