reklama

Mogę grać z Wami

Kiedy do Leona i Malinki przypełza wąż i chce z nimi porzucać piłkę (choć przecież nie ma rąk), przyjaciele wpadają na świetne rozwiązanie! Ta książka to idealny przykład myślenia nieszablonowego, zwanego po angielsku ,,out of the box".
W tej książce Leon i Malinka pokazują, jak chęć działania wyzwala kreatywność, pomysłowość i pokonuje wszelkie bariery! A także dlaczego warto mieć przyjaciela i jak być przyjacielem. Poza tym dużo śmiechu gwarantowane.

Książeczki z tej serii polecamy dzieciom od 4. roku życia. Starszym - jako samodzielne pierwsze lektury.

Informacje dodatkowe o Mogę grać z Wami:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017-10-17
Kategoria wiekowa: 3-5 lat

Kup książkę Mogę grać z Wami

Mogę grać z Wami - opinie o książce

Leon i Malinka doskonale się bawią, grając w piłkę, kiedy dołącza do nich wąż. On też chce się z nimi bawić, tylko jest jeden problem, on nie ma ani rąk, ani nóg. Czy uda się rozwiązać ten problem? Czy dadzą rady bawić się wspólnie?

Historia ciekawa, momentami zabawna.

Tekstu jest malutko, co będzie znaczącą zaletą przy młodszych dzieciach, a także przy pierwszych próbach samodzielnego czytania.

Wizualnie książka jest ciekawa. Znajdziemy w niej dość proste, a przy tym ładne ilustracje a na nich samych bohaterów. Ciekawe i dość niespotykane rozwiązanie.

„Mogę grać z Wami” to książeczka, która ma wiele zalet. Z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu -Mama, żona - KOBIETA

Złamałem trąbę!
Mo Willems0
Okładka ksiązki - Złamałem trąbę!

Leon wszystkim się przejmuje, a Malinka wcale. Świnka jest rozbrykana, a słoń zadaje dużo pytań. Oboje świetnie się ze sobą bawią i bardzo się przyjaźnią...

Mieszkamy w książce!
Mo Willems0
Okładka ksiązki - Mieszkamy w książce!

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung