Mit Deutsch durch das ganze Jahr

MIT DEUTSCH DURCH DAS GANZE JAHR- nowa pomoc dydaktyczna do nauki języka niemieckiego. Jest nią zeszyt ćwiczeń pt. Mit Deutsch durch das ganze Jahr (Z niemieckim przez cały rok). Publikacja zawiera ćwiczenia konwersacyjne na poszczególne święta: walentynki, Wielkanoc, Halloween, karnawał, mikołajki, Boże Narodzenie, jak również uroczystości: urodziny, ślub itd. Wydaniu tejże pracy patronował Konsulat Niemiec w Opolu, który partycypował w kosztach publikacji. Książka, oprócz ćwiczeń, zawiera kilkaset kolorowych ilustracji, a także pytania sprawdzające w postaci krzyżówek, rebusów, wykreślanek itp. Na końcu każdego rozdziału jest słownik a książkę podsumowuje Quiz wiadomości obejmujący wszystkie rozdziały. Na końcu książki znajduje się klucz do poszczególnych krzyżowek. Polecenia ćwiczeń pisane są w j. niemieckim i polskim. Ćwiczenia te obejmują poziom gimnazjum i liceum oraz dla samodzielnej nauki osób chętnych dowiedzieć się więcej o naszych świętach , kulturze oraz przy tym podszlifować język niemiecki. Ilość stron- 93 zł Posiada numer ISBN nadany przez Bibliotekę Narodową w Warszawie. POLECAM! przykładowe ćwiczenia z książki na stronie internetowej : www.deutschportal.eu

Informacje dodatkowe o Mit Deutsch durch das ganze Jahr:

Wydawnictwo: inne