reklama

MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 10

Nieokrzesany licealista zauważa podczas wycieczki pączkujące uczucie.

Szkolna wycieczka, jeden z najważniejszych momentów młodości! Zakochana Chiyo Sakura robi wszystko, żeby skoordynować plany z Umetaro Nozakim. I wyjeżdżają! Może to dzięki jej staraniom na miejscu zostają sam na sam… A w Nozakim rodzi się zupełnie nowe uczucie. Poza tym Hirotaka Wakamatsu zostaje najpopularniejszym chłopakiem w szkole?! I możliwe, że sekret Yu Kashimy wyda się przed Masayukim Horim?!
Oto dziesiąty tom komedii o licealiście rysującym mangę shojo, w którym miłość i humor wciąż ewoluują!

Informacje dodatkowe o MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 10:

Avatar użytkownika - PopKulturowyKoci
PopKulturowyKoci
Przeczytane:2022-10-21, Ocena: 5, Przeczytałem,

PopKulturowy Kociołek:

W życiu każdego licealisty są chwile ważne i ważniejsze. Do tego drugiego grona zalicza się czas wolny od nauki, który można poświęcić na podbicie serca ukochanej osoby. W tomie dziesiątym Chiyo, Nozaki i reszta znanej ferajny skupia swoją uwagę na szczegółowym planowaniu wycieczki szkolnej. Szczególne znaczenie ma ona dla Sakury, która z wielką pieczołowitością sprawdza co będzie robił Nozaki. Zamierza ona spędzić z nim jak najwięcej czasu i ponownie spróbować obudzić w nim płomienne uczucia.

Nie są to oczywiście jedyne ciekawe treści, jakie można znaleźć w tym tomiku. Twórca pokazuje również rosnącą popularność Wakamatsu (co niekoniecznie musi podobać się Seo) czy odkrywa przed Horim (i czytelnikiem) wstydliwy sekret Kashimy. Niezależnie od tego, który wątek bardziej przypadnie nam do gustu, można być pewnym, że każdy z nich odpowiednio nasączony jest solidną dawką świetnego humoru. Zwariowani bohaterowie i piętrzące się gagi, cały czas zachwycają i nie pozwalają odbiorcy mangi na nudę. Nie mogło w komiksie zabraknąć również istotnych wątków „romantycznych”. Kolejny raz mamy okazję prześledzić jak rozwijają się „związki” poszczególnych par, które coraz lepiej czują się we własnym towarzystwie. Jedyną jak do tej pory niespełnioną w miłości osobą jest tutaj oczywiście Sakura.

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-09-03, Ocena: 4, Przeczytałem,

MISTRZYNI KOMEDIOWEGO ROMANSU TSUBAKI

To już dziesiąty tomik ,,Mistrza romansu Nozakiego", a ja mam wrażenie, jakbym dopiero co przeczytał pierwszy. Tak to już jednak z dobrymi seriami bywa - zabawa jest tak znakomita, że czytelnik zanim się obejrzy, ma już za sobą setki, jeśli nie tysiące stron, a czuje, że dopiero zaczął i chce więcej. I tak właśnie mam po lekturze każdego tomiku ,,Nozakiego", pozostającego wciąż jedną z moich ulubionych mangowych komedii.

W życiu naszych uczniów znów dzieje się wiele! Sakura, jak zawsze, chce być jak najbliżej Nozakiego i punktować u niego, jak tylko może. A teraz pojawia się świetna ku temu okazja. I nie tylko ku temu, bo i zostaniu... sam na sam. Mowa oczywiście o szkolnej wycieczce, na której wydarzyć może się wiele, ale co właściwie się wydarzy?
A to nie koniec. Czy Waka może stać się najpopularniejszym z uczniów? Czy sekret Kashiny wyjdzie na jaw? I co jeszcze się wydarzy?

MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 13
Izumi Tsubaki0
Okładka ksiązki - MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 13

W życiu licealisty, który rysuje mangi dla dziewcząt, sekrety wychodzą na jaw. Podczas gdy Masayuki Hori szuka właściciela erotycznych komiksów, na które...

MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 6
Izumi Tsubaki 0
Okładka ksiązki - MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 6

Nieokrzesany licealista szuka w życiu momentów rodem z mangi shojo. Umetaro Nozaki nie cofnie się przed niczym, żeby znaleźć inspirację do mangi...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung