Minecraft dla początkujących. Podręcznik przetrwania- krok po kroku

Ta książka jest dla tych, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z minecraftem! Dzięki niej poznają wersję Minecraft Bedrock Edition! Przystępne wskazówki pomogą przetrwać graczom w pełnym niebezpieczeństw Świecie Podstawowym. Nauczą ich wydobywać minerały, tworzyć narzędzia, znajdować jedzenie, budować schronienie i wytwarzać zbroję oraz dostarczą cennej wiedzy o zwierzętach, potworach i miejscach, w które można trafić: od krów i creeperów aż po wioski i podziemne kopalnie.

Informacje dodatkowe o Minecraft dla początkujących. Podręcznik przetrwania- krok po kroku:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2019-05-15
Tytuł oryginału: Minecraft for Beginners

Kup książkę Minecraft dla początkujących. Podręcznik przetrwania- krok po kroku

Minecraft dla początkujących. Podręcznik przetrwania- krok po kroku - opinie o książce

W domu trwa istne szaleństwo od chwili gdy dziecko dostało gre Minecraft. Ja podchodziłam do niej sceptycznie bo nie rozumiałam czym tu się tak zachwycać. Jednak gdy dziecko potrzebowało pomocy chętnie pomagałam do czasu aż gra wciągnęła i mnie. W pierszej chwili pomyślałam, że to poprostu kolejna głupota lecz po pewnym czasie zauważyłam jak moje dziecko jest kreatywne. Buduję dom z pozyskanych wcześniej materiałów i wychodzi jej to naprawdę dobrze. Córka w tej grze może rozwijać swoje umiejętności i nie musi iść za schematami jak w innych grach. Tutaj to ona decyduję jak ta rozgrywka będzie wyglądać.

Skusiłam sięna zakup podręcznika Minecrafta z tego względu by dziecko poznałp wszystkie możliwości gry co ułatwi jej dalsze granie. Szczegółowe opisy materiałów, gdzie i jak można je pozyskać a także na co można je przerobić. To i wiele innych rzeczy można się dowiedzieć z podręcznika dla początkujących. Szał trwa dopiero tydzień więc dziecko jeszcze wszystkiego nie rozumie ale jestem pewna, że ta książka dużo jej ułatwi i wytłumaczy. Sama już ją przeczytałam i jestem zadowolona z wydanych pieniędzy. Wydaje mi się, że 30 zł jakie za nią zapłaciłam wcale nie są wygórowaną kwotą. Polecam

Puszka prezentowa Minecraft
Stephanie Milton0
Okładka ksiązki - Puszka prezentowa Minecraft

,,Puszka prezentowa Minecraft" zawiera: (1) ,,Księgę sekretów Ocalałych" - wspaniały, pełen przydatnych rad podręcznik napisany przez doświadczonych...

Minecraft. Podręcznik podboju oceanu
Stephanie Milton0
Okładka ksiązki - Minecraft. Podręcznik podboju oceanu

Oceany Minecrafta tętnią różnobarwnym życiem i są pełne skarbów, ale w głębinach czają się też niebezpieczeństwa, co sprawia, że niełatwo tu przetrwać...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka