Miłość odmieniana przez przypadki

Poznaj książkę, która nada kolorów Twoim przeżyciom.

To książka dla kobiet - nie tylko singielek, lecz także tych, które będąc w związku, marzą o ekscytującej przygodzie.

Jeśli jesteś kobietą, która nie żałuje, że grzeszy - ta książka jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś kobietą, która chciałaby pogrzeszyć - tym bardziej ta książka jest dla Ciebie.

Jak, będąc po przejściach, odróżnić namiętność od intymności, którą często boimy się dzielić?

Czy kobieta ma prawo do wyrażania własnych potrzeb, również seksualnych?

Kto ustala granice moralne i według czyich zasad kobiety są osądzane?

Czy mężczyzna może pozostać wyłącznie przyjacielem?

Jak nauczyć się patrzeć na relacje w związku z innej perspektywy?

Czym jest poczucie bezpieczeństwa i czy kobieta odnajduje je wyłącznie w męskich ramionach?

Miłość odmieniana przez przypadki to próba wejrzenia w stan umysłu kobiety po czterdziestce, która poszukuje partnera w sieci. Przymierza mężczyzn do siebie niczym wykwintne stroje, oczekując, że znajdzie fason, który wydobędzie z niej wszystko, co najlepsze, i okiełzna jej namiętności.

Informacje dodatkowe o Miłość odmieniana przez przypadki :

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2017-07-24
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Miłość odmieniana przez przypadki

Miłość odmieniana przez przypadki - opinie o książce

"Co wybrać: odmienić miłość przez wszystkie przypadki mężczyzn czy najzwyczajniej w świecie żyć?".

Takie przypadki się zdarzają. Kobiety szukają miłości i coraz częściej wiedzą czego chcą oraz znają wartość swoich pragnień. Nigdy też nie było takich szerokich możliwości poznania kogoś nowego, jak w czasach globalnej sieci internetowej. A to już tylko krok od zagłębienia się we własną płaszczyznę zmysłowości, którą tak często zbyt głęboko w sobie skrywamy.

Wioletta Klinicka to trenerka integracji personalnej, a także certyfikowany trener rozwoju osobistego i coach. Z wykształcenia historyk i pedagog, a z zamiłowania pisarka. Organizuje praktyczne kursy online oraz nagrywa audiobooki. Lubi podróżować, poznawać nowych ludzi oraz ich kulturę. Dumna mama nastolatka.

Wioletta to singielka, która po otrzymania przypadkowej wiadomości, nawiązuje relację w sieci z przystojnym mężczyzną. Kobieta w miarę pogłębiania się tej znajomości, przeżywa coraz większe emocje, wyzwalające przy tym sporo refleksji w temacie miłości i bliskości pomiędzy dwójką osób.

Podczas lektury tej dość nietuzinkowej książki Wioletty Klinickiej, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że jej bohaterka będąca w podobnym wieku, z tym samym imieniem, stanowi alter ego autorki. A to w konsekwencji wyzwala swoiste poczucie tego, że liczne przemyślenia kobiety, jakimi naszpikowana jest książka to także przemyślenia samej autorki. Począwszy od refleksji w temacie ludzkich zachowań po raniące milczenie. W zasadzie na każdej stronie odnaleźć można ważne myśli skłaniające do głębszej analizy własnych zachowań.

"Miłość odmieniana przez przypadki" to historia wyzwalająca wiele pytań w temacie rozwijania własnej kobiecości, ograniczania swoich popędów oraz brania życia takim, jakie jest. Poznając bowiem najbardziej skrywane przemyślenia Wioletty, zgłębiamy równocześnie meandry kobiecej duszy, która często jest o wiele bardziej skomplikowana emocjonalnie, niż męska. Czy więc jest to jedynie książka dla kobiet? Myślę, że jej głównym targetem będzie płeć piękna, ale mężczyźni mogą się z jej treści wiele ciekawego dowiedzieć o kobiecej naturze.

Każda miłość to zupełnie inny przypadek, ale zawsze towarzyszą jej żądze i pragnienia. Wioletta Klinicka zobrazowała pełną gamę uczuć, jakie targają kobietą owładniętą urokiem mężczyzny - nawet tego, poznanego na portalu randkowym. Myślę, że wiele czytelniczek odnajdzie na łamach książki autorki, ślady własnych emocji i dylematów i chyba to jej główna, wartość dodana.

Avatar użytkownika - xedex
xedex