Miłość na uwięzi

Akcja powieści rozgrywa się w dalekiej przyszłości na jednej ze skolonizowanych przez ludzi planet – Amoi. Głównym miastem Amoi – Tanagurą – zarządza superkomputer o nazwie Jupiter. Społeczeństwo Tanagury (czy reszty Amoi też, nie jest jasno powiedziane) jest zorganizowane w kasty ściśle kontrolowane pod względem czystości krwi, z tego też powodu rozmnażanie drogą naturalną praktycznie już tam nie istnieje. Odsetek kobiet jest tak niewielki właśnie dlatego, by zapobiec ewentualnym nieprzewidzianym „wypadkom” – po prostu nie dopuszcza się do ich narodzin (lub raczej dopuszcza się w niewielkim procencie; na jakich zasadach, nie jest wyjaśnione).

Informacje dodatkowe o Miłość na uwięzi:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2003 (data przybliżona)

Kup książkę Miłość na uwięzi

Miłość na uwięzi - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2018-09-19, Ocena: 2, Przeczytałam, Miałam, 52 (70) książki 2018, Japonia,

Historia miłości męsko-meskiej w futurystycznym śwecie. Istanieje rasa panów i ich maskotek - praktycznie erotycznych niewolników.

Literatura dla luszi o dużej tolerancji i bez wrażliwości na mocne sceny erotyczne. Jak dla mnie fabuła nieskąplikowana, napisana prostym językiem, nie wysokich lotów. Naprawdę trzba być fanem japońskich yaoi by ją przeczytać. Innym osobom nie polecam.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski