Mandaloriańska zbroja

Tom 1 cyklu Wojny łowców nagród

Mandaloriańska zbroja to pierwszy książka z cyklu Wojny Łowców Nagród, w której K. W. Jeter przedstawi nam historię Boba Fetta, który jak wielu łowców nagród pracuje dla Imperium.

Rebelia powoli rośnie w siłę i skutecznie zdobywa miejsca niezwykle ważne z punktu widzenia strategicznego. W związku z czym Imperium kieruje się do Łowców Nagród, których chce wykorzystać z walce z buntownikami.

Aby tego dokonać postanawia jednak najpierw unicestwić całą Gildię Łowców, by nie stała się zbyt potężna lub nie przeszła na drugą stronę. Narzędziem do realizacji obu celów ma być Boba Fett, żyjąca legenda tego fachu.

Najsłynniejszy i najbardziej popularny najemnik postanawia skorzystać z okazji pozbycia się niechcianej konkurencji. Nie spodziewa się jednak, że zadanie to okaże się znacznie cięższe do zrealizowania, szczególnie z uwagi na polowanie, które odbywa się na samego Fetta.

Zacięta gra pomiędzy profesjonalistami wchodzi w zaawansowaną fazę, a co za tym idzie będziemy mogli obserwować jak zabójcy stanąć przeciwko sobie nawzajem.

Informacje dodatkowe o Mandaloriańska zbroja:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2001-01-11
Tytuł oryginału: The Mandalorian Armor
Tłumaczenie: Katarzyna Laszkiewicz

Kup książkę Mandaloriańska zbroja

Mandaloriańska zbroja - opinie o książce

Avatar użytkownika - danutka
danutka
Przeczytane:2016-03-15, Ocena: 4, Przeczytałam,
Spisek Xizora
K. W. Jeter0
Okładka ksiązki - Spisek Xizora

Spisek Xizora to druga książka z cyklu Wojny Łowców Nagród, w której K.W.Jeter prezentuje nam kontynuację historii zapoczątkowanej...

Polowanie na łowcę
K. W. Jeter0
Okładka ksiązki - Polowanie na łowcę

Polowanie na łowcę to trzecia książka K. W. Jetera wchodząca w skład trylogii Wojny Łowców Nagród. Tym razem otrzymamy wielkie zwieńczenie...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski