Mali Bogowie. Biedny Herakles. Tom 7

Siódmy album prześmiesznych przygód zwariowanych kandydatów na bogów i herosów starożytnego Olimpu. Dawno temu Herakles dostał listę dwunastu prac, które ma wykonać, aby zdobyć sławę. Nie jest ani silny, ani inteligentny, ale mimo to z uporem stara się dowieść, że zasługuje na miano bohatera. Czekają go pojedynki z potworami i wędrówka na kraniec świata. Czy uda mu się wypełnić chociaż jedną z prób? Autorami historii o psotnych istotach z mitów są scenarzysta Christophe Cazenove, znany w Polsce między innymi z bestsellerowej serii ,,Sisters", oraz rysownik Philippe Larbier, który stworzył ilustracje do takich humorystycznych opowieści jak ,,Chats, chats, chats" czy ,,Nina" oraz scenariusz kryminalnego cyklu dla dzieci ,,Les Enigmes de Léa".

Informacje dodatkowe o Mali Bogowie. Biedny Herakles. Tom 7:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2023-03-08
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Les petits Mythos 7. Les raclées dHéracls

Kup książkę Mali Bogowie. Biedny Herakles. Tom 7

Mali Bogowie. Biedny Herakles. Tom 7 - opinie o książce

Za nami siódmy tom komiksu z serii „Mali Bogowie”, którą dzieci uwielbiają. Najnowszy tom, tak jak i poprzednie jest po prostu świetny. Głównymi bohaterami są mali mitologiczni Bogowie. W tomie siódmym przed Heraklesem 12 prac, a ich wykonanie wcale nie będzie ani proste, ani zabawne, przynajmniej dla niego. Czytelnik zdecydowanie się pośmieje.

Komiks zdecydowanie jest ciekawy i wciągający, a dużą jego zaletą jest poczucie humoru. Dzieci podczas czytania co chwilę wybuchały śmiechem. Po prostu nie dało się zachować powagi, czytając, co poniektóre fragmenty. Na koniec stwierdziły, że czekają na kolejny tom.

Wizualnie komiks jest ciekawy, nam się podoba. Ilustracje, jakie w nim znajdziemy, są kolorowe, a jednocześnie dość ładne. Zdecydowanie przyciągają wzrok i zachęcają do poznania treści.

„Mali Bogowie” to ciekawa i zabawna seria komiksów o mitologicznych Bogach z czasów ich dzieciństwa. „Mali Bogowie. Biedny Herakles. Tom 7” zabiera nas na przygodę z Heraklesem i 12 pracami, jakie musi wykonać. Z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Minecraft, tom 1
Okładka ksiązki - Minecraft, tom 1

Komiks dla wielbicieli Minecrafta. Tyler to chłopiec, jakich wielu, jego życie zmienia się jednak, gdy wraz z rodziną przeprowadza się do nowego miasta...

Lucky Luke. Miasto duchów. Tom 25
Okładka ksiązki - Lucky Luke. Miasto duchów. Tom 25

Legenda Dzikiego Zachodu, Lucky Luke, znów wplątuje się w nieliche kłopoty! Następny album autorstwa mistrzów komiksu: Morrisa i Goscinnego. Samotny Kowboj...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung