MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 17

Cesarstwo Rehmu i królestwo Magnostadt w końcu stają do walki!
Co zrobią i czego nauczą się Aladyn i jego towarzysze, gdy pierwszy raz w życiu staną się świadkami wojny?!
Oto siedemnasty tom fantastycznej opowieści!

Informacje dodatkowe o MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 17:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-02-24, Ocena: 4, Przeczytałem,

WIĘCEJ MAGI(I)

Ech ta seria jest świetna. Cały czas w trakcie lektury czytelnik myśli „a, doczytam tylko tomik i przerwa”, a potem okazuje się, że przecież nic (przesadnie) ważnego nie czeka, więc nasz drogi odbiorca bierze kolejny i… Sami wiecie, jak to jest. Gdy piszę te słowa, przede mną już coraz mniej tomów, ale zamiast zmęczenia czuję ochotę na więcej. I w takim wypadku chyba nic więcej dodawać już nie muszę, prawda?

Co znajdziecie w tomach 13-17? Pytanie powinno brzmieć raczej: czego w nich nie znajdziecie!
Sindria zostaje za plecami naszych bohaterów. Drogi Aladyna, Alibaby, Morgiany, Hakuryu i Kogyoku rozchodzą się, nadchodzi czas realizacji nowych celów. I, oczywiście, początek nowego rozdziału tej baśni. Zbliża się pora odkrycia nowych miejsc i nowych faktów. Poznajemy prawdę o Hakuryu, Alibaba stanie do kolejnych walk, odwiedzamy Mroczny Kontynent, staniemy u progu wojny i wiele, wiele więcej. Gotowi na to wszystko?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/02/magi-13-17-shinobu-ohtaka.html

ORIENT: TOM 2
Shinobu Ohtaka0
Okładka ksiązki - ORIENT: TOM 2

Musashi i Kojirou są zdeterminowani, by pokonać kishina. Ale dowódca oddziału Takeda, Naotora Takeda, kradnie im chwałę sprzed nosa, dobijając Piekielne...

MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 7
Shinobu Ohtaka0
Okładka ksiązki - MAGI: LABYRINTH OF MAGIC: TOM 7

Alibaba toruje sobie drogę nowo zdobytymi mocami. Co czeka go na krańcu tej zażartej walki?! Siódmy tom magicznej przygody!...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung