reklama

Lupus magnus

Tom 1 cyklu Wataha

W 2028 roku do Białowieskiego Parku Narodowego zaczęły masowo przybywać wilki. O wiele większe i potężniejsze niż rodzime osobniki. Bogaty inwestor Karol Wataha postanawia założyć Ośrodek Pomocy Wilkom, aby chronić te niezwykłe zwierzęta. W tym samym czasie ambitna pani weterynarz Łucja Rubik dowiaduje się o zdradzie swojego narzeczonego. Targana złością i żalem postanawia przyjąć propozycję pracy, którą niedawno otrzymała od Watahy. Jak potoczą się jej losy, kiedy wyjedzie na drugi koniec Polski, by rozpocząć nowy etap w pracy? Czy to wywróci jej życie do góry nogami?

Książka odpowiednia dla czytelników w wieku 16+

Informacje dodatkowe o Lupus magnus:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-10-17

Kup książkę Lupus magnus

Lupus magnus - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anna1990
Anna1990
Przeczytane:2023-11-11, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,
W 2028 roku w Białowieskim Parku Narodowym zaczęły masowo pojawiać się wilki. Były one o wiele większe i potężniejsze niż rodzime osobniki. W związku z tym Karol Wataha, bogaty inwestor postanowił założyć Ośrodek Pomocy Wilkom by je chronić. Niedługo potem ambitna weterynarz Łucja Rubik dostaje niesamowicie kuszącą ofertę od Karola Watahy. Pragnąć zmienić swoje życie przyjmuje ją bez wahania. Nie wie jednak, że będzie musiała się zmierzyć z czymś, co nie tylko odmieni jej życie, ale wręcz nim wstrząśnie. Wysłanie swojego zgłoszenia do naboru recenzenckiego tej książki było spontaniczne. Nie zastanawiałam się nad jego konsekwencjami. Nie analizowałam czy książka przypadnie mi do gustu czy będzie wręcz przeciwnie. A przecież z autorami, którym spotykam po raz pierwszy może być różnie... I bardzo dobrze się stało, że tym razem poszłam na żywioł. Dzięki temu miałam szansę poznać historię, które wciągnęła mnie bez reszty już od pierwszej strony. To jedna z niewielu książek, dla których byłam w stanie zarwać nockę. Powód tego był prozaiczny... Chciałam jak najprędzej dowiedzieć się, co zaplanowała autorka dla głównej bohaterki, bo dziewczyna co chwilę była zaskakiwana niekoniecznie miłymi sytuacjami. Działo się tak niemal do ostatniego zdania tego tomu a i końcówka nie dała nam wszystkich odpowiedzi na stawiane sobie w trakcie lektury pytania. To nie jedyny walor Lupus Magnus, gdyż dodatkowo autorka ma bardzo lekkie i przyjemne pióro. Gdybym nie wiedziała, że to debiut nigdy bym tego nie zgadła. Lupus Magnus to intrygująca książka, w której nie brakuje tajemnic i licznych zwrotów akcji. Nie sposób nie zachwycić się historią, która została przeniesiona na karty tej książki. Wprost nie mogę doczekać się dalszych Łucji i jej przyjaciół.
Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung