reklama

Lider mocnych osobowości. Zostań przywódcą indywidualistów

Lider kontra indywidualność Praca z określonymi typami osobowości Kreowanie ekscytujących wyzwań Działanie w sytuacjach kryzysowych Wywieranie wpływu na silne jednostki

Świetna lektura, na czasie, pełna przykładów i gotowych planów działania
Harvard Business School

Przywódca z wysokimi kwalifikacjami

Zarządzanie ludźmi jest nie lada wyzwaniem. Wymaga odpowiedniej wiedzy i pracy zarówno nad sobą, jak i podwładnymi. Jednak stanie na czele grupy profesjonalistów - wolnomyślicieli, ludzi niezależnych i świadomych własnej wartości - to prawdziwie tytaniczne zadanie. Możesz pracować w branży usługowej, informatycznej, finansowej czy artystycznej. Każda z osób w Twojej grupie to indywidualność. Domagają się one specjalnego traktowania. Mają swoje wypracowane rytuały, z których nie chcą rezygnować dla jakiegoś bliżej nieokreślonego większego dobra. A odpowiedzialność skupia się na Tobie.

Błyskotliwość, talenty biznesowe czy administracyjne to cechy, które bez wątpienia przydają się na Twoim stanowisku. Jednak umiejętności, które naprawdę ułatwią Ci pracę, to zdolność wpływania na uczucia, nastawienie czy determinację innych ludzi. Ta książka powstała, by pomóc Ci ugruntować swoją pozycję na stanowisku lidera, zlikwidować bariery stojące między Tobą, zespołem i powierzonymi Wam zadaniami. Dostarczy Ci praktycznych informacji, jak z grona niezależnych fachowców stworzyć trwały i funkcjonujący zespół.

Ustalanie zakresu odpowiedzialności Budowanie wzajemnego zaufania Wyrażanie uznania dla czyichś osiągnięć Zrozumienie modeli ludzkiego zachowania Rozwiązywanie konfliktów interpersonalnych Strategie na przyszłość - utrwalanie sukcesu

Informacje dodatkowe o Lider mocnych osobowości. Zostań przywódcą indywidualistów :

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2008-10-07
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Lider mocnych osobowości. Zostań przywódcą indywidualistów

Lider mocnych osobowości. Zostań przywódcą indywidualistów - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi