Laboratorium smaków. Inna książka naukowa z wierszami Michała Rusinka

Czy ty też uważasz, że myślenie naukowe, w połączeniu z kreatywnością i wyobraźnią, ułatwia oraz ubarwia życie na co dzień?

Czy ciasto nie będzie smakowało ci jeszcze bardziej, kiedy zrozumiesz, dlaczego wyrosło?

Czy docenisz mikroorganizmy, kiedy się dowiesz, że dzięki nim możemy się zajadać pysznym chlebem, smakować kiszone ogórki i pić orzeźwiający jogurt?

Czy też uważasz, że małe pytania prowadzą do tych wielkich i że dzięki nim może kiedyś uda ci się rozwiązać zagadki wszechświata?...

A teraz może czas na małe co nieco? Waniliowy napój z bąbelkami, galaktyczną owsiankę, a może zakręcone warzywa? W towarzystwie wyjątkowych wierszy i naukowych opowieści daj się porwać w wir gotowania. Przepisy niech się staną inspiracją dla kolejnych kulinarnych pomysłów. Być może uda się nam je wspólnie zrealizować w przestrzeniach Cogiteonu?!

Garnki, rondle, łyżki niech idą w ruch. Gotuj, smakuj wiersze i faszeruj się wiedzą!

Informacje dodatkowe o Laboratorium smaków. Inna książka naukowa z wierszami Michała Rusinka:

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2024-04-23
ISBN: 9788382082470

Tagi: Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 8 lat

Kup książkę Laboratorium smaków. Inna książka naukowa z wierszami Michała Rusinka

Warszawa cook wer.ang.
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Warszawa cook wer.ang.

Przewodnik oprowadza po najciekawszych zakątkach miasta, zawiera też wszystkie informacje niezbędne do zaplanowania udanej podróży....

Ilustrowany słownik geograficzny
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Ilustrowany słownik geograficzny

Słownik zawiera najważniejsze pojęcia z zakresu podstaw geografii. Hasła zebrane są w grupy tematyczne, takie jak: kartografia, wszechświat, Układ Słoneczny...