reklama

Książka kucharska Mikołajka

Przy gotowaniu zawsze jest niesamowity ubaw!

Razem z Mikołajkiem i jego paczką przygotuj coś niesamowicie pysznego:

Tort czekoladowy, którego można dołożyć sobie dodatkowy kawałek, ale tylko wtedy, gdy przyjeżdża Bunia.

Ciasto z herbatnikami, najlepiej takimi, jakimi pan Compani - z dna pudełka, połamanymi, ale jeszcze zupełnie dobrymi.

Trzypiętrową kanapkę, jedną z tych, które Alcest zabiera codziennie do szkoły, żeby nie umrzeć z głodu.

Szalone szaszłyki, idealne na piknik, na który wybieramy się od bardzo dawna z państwem Blédurt.

Niezawodny placek z truskawkami, który piecze mama, gdy przestaje się gniewać na tatę.

I wiele, wiele innych pyszności. No bo co w końcu? Każdemu należy się podwieczorek! Czasem będziesz potrzebował pomocy rodziców, ale to świetnie się składa, bo przy rodzinnym gotowaniu jest jeszcze więcej frajdy!

Informacje dodatkowe o Książka kucharska Mikołajka:

Avatar użytkownika - katee87
katee87
Przeczytane:2023-11-30, Ocena: 5, Przeczytałem,

Lubicie kulinarne eksperymenty?

"Książka kucharska Mikołajka" to absolutnie wymarzony tytuł dla entuzjastów sztuki kulinarnej oraz miłośników sympatycznej serii książek o nieposkromionym chłopcu i jego wiernych kompanach. To gwarancja świetnie spędzonego czasu oraz znakomitej zabawy w królestwie kulinarnych eksperymentów.

W tej wyjątkowej publikacji odkryjemy kulinarne przysmaki zainspirowane postaciami i wydarzeniami z serii. Mamy tu między innymi tort czekoladowy z dodatkowym kawałkiem zarezerwowanym dla Buni, delikatne ciasto z herbatnikami w duchu pana Companiego, pożywną trzypiętrową kanapkę - ulubione danie Alcesta, szalone szaszłyki, idealne na piknik w towarzystwie państwa Blédurt oraz niezawodny placek z truskawkami pieczony z miłością przez mamę Mikołajka.

Autorki zadbały również o istotne detale obejmujące informacje o liczbie osób dla których danie jest przeznaczone, niezbędnych składnikach, odpowiednich naczyniach i praktycznych wskazówkach dzięki którym gotowanie staje się przyjemniejsze.

Struktura publikacji, podzielona na rozdziały odpowiadające różnym kategoriom dań, świadczy o profesjonalnym podejściu do tematu. Znajdziemy tu przepisy na przekąski, dania główne, desery, pomysły na piknik oraz inne smakołyki.

Inspiracja klasycznymi przygodami Mikołajka i jego przyjaciół nadaje publikacji unikalny charakter. To nie tylko zbiór przepisów lecz także narzędzie do rozwijania pasji kulinarnej oraz sposób na unikalne spędzenie czasu z najmłodszymi.

"Książka kucharska Mikołajka" to fantastyczny pomysł na prezent dla wszystkich tych, którzy kochają gotowanie, śmiech i dobrą zabawę w kuchni. Dzięki niej nawet najmłodsi będą mogli poczuć się jak prawdziwi kucharze, gotując z uśmiechem na twarzy i pełnią radości.

Avatar użytkownika - zabciaczyta
zabciaczyta
Przeczytane:2023-11-02, Przeczytałem,

Czy są z nami mali i duzi fani Mikołaja i pysznej kuchni?
Mam dziś dla Was wspaniałą książkową nowość od Znak Emotikon
"Książka kucharska Mikołajka" to wyśmienita publikacja pełna smaku!
Mikołajek i jego przyjaciele zapraszają dzieci i rodziców do wspólnego gotowania.
Czas spędzony w kuchni będzie dobrą okazją do zabawy z nauką w tle.
Przy okazji wyczarujecie coś pysznego: lizaki w przebraniu, trójczekoladowe ciasteczka, słodko-słone sandwicze,
chlebowe suszki, ryżowe krokiety, a może szalone szaszłyki.
Z pośród 50 przepisów zapewne wybierzecie te, które najczulej trafią w Wasze kubki smakowe.
Przepisom towarzystwa dotrzymują charakterystyczne ilustracje oraz fragmenty pochodzące z Nowych Przygód Mikołajka.
Nie brakuje również miejsca na własne notatki.
I jak? Gotowi na wspólne eksperymentowanie w kuchni?

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung