reklama

Krwawa pomyłka

Silna niezależna bohaterka i on - Cashton, który zlecił porwanie córki wroga. Jednak plany nie poszły po jego myśli i jedna wielka pomyłka sprawiła, że porwał inną dziewczynę. Jak wiele będzie go kosztować obietnica zadośćuczynienia, którą złożył pięknej Blace?
Czy jego pomyłka doprowadzi do wojny?
Aranżowane małżeństwo

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-04-01
ISBN: 9788367200264

Kup książkę Krwawa pomyłka

Krwawa pomyłka - opinie o książce

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-05-12, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Mam dla Was propozycję całkiem fajnego romansu mafijnego.

Cashton zlecił porwanie córki wroga. Jednak okazuje się, że nastąpiła pomyłka. Dziewczyna, którą porwali to całkiem ktoś inny.
Kim okaże się porwana dziewczyna?
Czy Cashton wpadnie w tarapaty?

"Krwawa pomyłka" to krótki, ale bardzo intrygujący romans mafijny. Niebezpieczeństwo, mafijne porachunki, porwania, pożądanie, emocje. Świetne dialogi oraz dynamiczna akcja. Bohaterowie o silnych osobowościach i charakterach. Nie będziecie nudzić się.
Lekkie i przyjemne pióro autorki sprawiło, że książkę czyta się szybko.
Bawiłam się całkiem dobrze przy tej historii.

Polecam!

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-04-23, Ocena: 6, Przeczytałam,

◾Romansów mafijnych nigdy nie mam dość.Dodatkowo dobrze napisany sprawia,że zatracam się w nim.Właśnie ta książka jest taka!Zaczyna się od porwania,później jest obietnica,aranżowane małżeństwo,mafia i głębokie skrywane tajemnice,które są początkiem kłopotów.Z niecierpliwością czeka się,by odkryć całà prawdę z przeszłości mężczyzny.
W tej lekturze znajdziecie dwoje silnych bohaterów,którzy wiedza czego chcą i dążą do upragnionego celu.Czasem jest zabawnie a za moment bardzo niebezpiecznie.Choć fabuła kręci się wokół naszych bohaterów to nie brakuje informacji o ich rodzinie,relacjach i najbliższych im osobach.

Podobała mi się szybka akcja,którą otrzymujemy w tej książce.Brak obszernych opisów daje nam same ważne fakty o postaciach.Nie nudzimy się ani na sekundę.Brniemy w ekspresowym tempie przeżywając razem z nimi wzloty i upadki.

Bardzo polubicie Blace i Cashton’a i będziecie pragnąc ich więcej.Ja mam cichą nadzieje,że w kolejnym tomie pojawia się oni,by móc poznać co u nich nowego.
Ja wam gorąco polecam „Krwawą pomyłkę”
Spędzicie z bohaterami krwawy czas❤🔥

"To ja byłam tą, która mogła zaszachować króla i pozbawić go władzy. I było to uczucie, które wprost uwielbiałam. Jedni pławili się w pieniądzach, inni w krwi, podczas gdy moim osobistym rajem była władza."

Blace Gent jest panią samej siebie. Aktywnie uczestniczy w mafii a ojciec ją wspiera. Niestety pewnego dnia zostaje porwana...
   Cashton Tresso miał plan. Plan, który dotyczył porwania córki swego wroga. Niestety sytuacji wymknęła się spod kontroli - jego ludzi porwali nie tą kobietę co trzeba. Tym samym sprowadził na siebie ogromne kłopoty.
   Blace i w tej sytuacji postanowiła zyskać jak najwięcej. Cashton złożył jej obietnicę zadośćuczynienia, po którą kobieta się upomni, gdy przyjdzie odpowiednia chwila. Nie przypuszczali tylko, że to nastąpi tak szybko...
   Jaki sekret skrywa Cashton? Czy Blace sobie z nim poradzi? Co się wydarzy?

Książki Pauli Ciulak wciągają i dostarczają rozgrywki na wysokim poziomie. Z każdą kolejną historią widać, że autorka doszkala swój styl. A to bardzo mi się podoba.
   Najnowsza powieść również została osadzona w mafijnym świecie. Aranżowane małżeństwo, które miało być standardowe. No właśnie, miało. Ale nie było i nie będzie. Nie z tymi bohaterami.
   Blace i Cashton to postacie silne i waleczne. Pewni siebie, władczy i silni. Waleczni, nieustępliwi i inteligentni. Niezwykle silne osobowości. A to zwiastuje kłopoty. Kłopoty w postaci walk o dominację. Godni siebie przeciwnicy na ringu, gdzie wynik jest niepewny.
    Nie brakowało starć. Przekomarzania się i testowania granic wytrzymałości. To było dobre. Iskry leciały a temperatura wrzała. Bohaterowie koncertowo sobie dopiekali tym samym stopniowo wzniecając żar. Slow burn jak marzenie.
    Nie zabrakło pikanterii i erotyzmu a także mafijności od zaplecza. Było niebezpieczne, było krwawo, było nieprzewidywalnie. Do tego sekrety i tajemnice, które skutecznie burzyły spokój dostarczając odpowiedniej dawki adrenaliny i emocji.
    Bardzo dobry wstęp do serii. Już nie mogę się doczekać kontynuacji. Jestem ogromnie ciekawa co teraz stanie na drodze tej dwójce nieobliczalnych bohaterów, których polubiłam od pierwszej chwili. Zachęcam do czytania.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo Spark

#recenzja

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-06-12, Ocena: 6, Przeczytałem,

Blace to silna, odważna i inteligentna kobieta, ale również córka jednego z mafijnych bossów. Jak to bywa w takich kręgach dziewczyna ma jedną przyszłość stać u boku mężczyzny, ładnie wyglądać i się nie odzywać. Niestety nie takiego życia chcę dziewczyna. Ona chce walczyć, ranić i zabijać to ja nakręca. Więc gdy zostaje porwana, nie robi to na niej żadnego wrażenia.

Cashton przystojny mafioso który twardą ręką rządzi Los Angeles. Gdy zlecił porwanie córki swojego wroga, nie przewidywał komplikacji. Jednak jego plany poszły w diabły, kiedy okazało się że zaszła pomyłka i porwał całkiem inna dziewczynę.

" Jej wybuchowy temperament utwierdził mnie tylko w tym, że - tak jak myślałem w seksownym ciele kryła się bestia, pod pięknymi oczami skrywał się mrok, a kuszące usta, mogły zabić. Była zgubą z krwi i kości. Być może była moja najbardziej krwawą pomyłką ".

Jakie zadośćuczynienie obiecał Blace?

Ile będzie kosztował go ten błąd ?

Czy jego pomyłka doprowadzi do wojny?

" Krwawa pomyłka" to romans mafijny w którym nic nie jest oczywiste. Książkę czyta się szybko dzięki miłemu stylowi autorki i fajnie wykreowanym bohaterom. Ona pyskata i niezależna. On tajemniczy i niebezpieczny. Dużo emocji i namiętności, fajne zwroty akcji oraz fabuła przepełniona zaskakującymi wątkami takimi jak mafijne porachunki, porwania, aranżowane małżeństwo. Świetnym dodatkiem są dialogi które uwielbiam w książkach bez zbędnych opisów.

Lekka i przyjemna książka z którą nie można się nudzić. Idealna dla fanów mafijnych nieoczywistych historii, niby to czego na rynku jest tak dużo, a jednak całkiem coś innego.?

Polecam ?

Szczerbata śmierć