Kolaborantka

Camorra nigdy nie wybacza i nigdy nie zapomina... Oficer Mario Castrolami tropi Camorrę – organizację groźniejszą i bardziej bezwzględną niż sycylijska mafia. Kiedy Immacolata Borelli, pochodząca z przestępczego klanu, oznajmia, że jest gotowa podjąć współpracę z policją i zdradzić swoją rodzinę, Castrolami zdaje sobie sprawę, że rodzina Borellich rozpocznie zaciekłą i krwawą walkę w obronie swego imperium.

„Poważny, ambitny i oryginalny thriller pióra jednego ze współczesnych mistrzów gatunku” - „Daily Mail”

Informacje dodatkowe o Kolaborantka:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2011-08-24
ISBN: 9788324719181

Kup książkę Kolaborantka

Kolaborantka - opinie o książce

Avatar użytkownika - sabja
sabja
Przeczytane:2013-04-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki- 2013, Mam, Na półkach,
Wciągająca powieść. Dawno nie przeżywałam tak bardzo losów bohaterów. Muszę przyznać że kupowałam ją bez przekonania i długo poleżała na półce zanim po nią sięgnęłam i... jak miło się zaskoczyłam. Wartka akcja, postacie tak złożone, że im bliżej końca książki tym bardziej zmieniałam o nich wcześniej wyrobione zdanie. Sam opis neapolitańskiej mafii tak przejmujący, że już wiem, że to miasto nie będzie celem moich wędrówek po świecie ;) |Koniec.... nieco mnie rozczarował - jednak wolałabym aby losy bohaterów potoczyły się trochę inaczej.
Avatar użytkownika - Azzmon
Azzmon
Przeczytane:2015-05-04, Ocena: 5, Przeczytałem, Przeczytane,
Kontrakt
Gerald Seymour0
Okładka ksiązki - Kontrakt

"Wnika głęboko w napiętą, pełną wrzawy atmosferę współczesnej Afryki Południowej. Podniecająca, dostarcza dobrej rozrywki"  SUNDEY EXPRESS...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun