Knowledge Based Economy

Małgorzata Runiewicz Adiunkt w Centrum Badawczym TIGER Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w WarszawieWykształcenie:2004 - uzyskała stopień doktora nauk ekonomicznych ze specjalizacji Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, nadany przez Radę Kolegium Gospodarki Światowej SGH.2001 - 2004 studia doktoranckie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze w Kolegium Gospodarki Światowej SGH. Doktorantka w Zakładzie Badań nad Gospodarką Państw Bałtyckich przy Kolegium Gospodarki Światowej.2002 - 2003 podyplomowe Studia Doskonalenia Pedagogicznego, Centrum Pedagogiczne, SGH (ocena końcowa bardzo dobra).01.06 - 30.08.2001 kurs przygotowawczy do studiów doktoranckich w dziedzinie ekonomii stosowanej w Centrum Badań Ekonomicznych oraz Studiów Dyplomowych przy Czeskiej Akademii Nauk w Pradze (Ph.D. preparatory semester in Applied Economics in the Center of Economic Research and Graduate Studies).1995 - 2000 studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne (średnia ocena 4,2). Temat pracy mgr: Migracje zarobkowe z krajów bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia) w latach 1990-1999. Praca w 2000 r. zajęła I miejsce w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską związaną tematycznie z regionem Europy Środkowej i Wschodniej.

Informacje dodatkowe o Knowledge Based Economy:

Wydawnictwo: brak danych