reklama

Ketodieta. Praktyczny przewodnik

Kompletny przewodnik po diecie niskowęglowodanowej.

Leanne Vogel, autorka książek i popularyzatorka stylu życia opartego na stosowaniu keto diety, w najnowszej książce przedstawia sposoby, jak przejść na dietę ketogeniczną i co ważniejsze - jak skutecznie ją utrzymać. W poradniku znajdziesz praktyczne porady i narzędzia ułatwiające rozpoczęcie i utrzymanie diety oraz mnóstwo przepisów na zdrowe i smaczne posiłki.

Z książki dowiesz się m.in.:

- czym jest dieta ketogeniczna i czy jest ona dla ciebie

- jak wprowadzić ciało w stan ketozy

- jakie pojawiają się problemy w keto diecie i jak sobie z nimi poradzić

- jakie stosować suplementy i zamienniki produktów spożywczych

- co jeść, żeby sobie nie zaszkodzić

- jak zaplanować posiłek, co jeść w domu, restauracji, podczas wyjazdu.

W poradniku znajdziesz ponad 125 zdrowych, pysznych i pełnowartościowych

przepisów oraz pięć 28-dniowych sprawdzonych planów posiłków.

Leanne Vogel

Autorka książek o diecie ketogenicznej (Dieta ketogeniczna dla kobiet, Dieta ketogeniczna. Książka kucharska), założycielka strony Healthful Pursuit, gdzie promuje zdrowe odżywianie zgodne z dietą ketogeniczną. Leanne udostępnia na swoim blogu: healthfulpursuit.com darmowe filmy wideo, podcasty oraz przepisy kulinarne.

Informacje dodatkowe o Ketodieta. Praktyczny przewodnik:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2021-11-24
Kategoria: Kuchnia
Tytuł oryginału: The Keto Diet

Tagi: Przepisy kulinarne i gotowanie bóg

Kup książkę Ketodieta. Praktyczny przewodnik

Ketodieta. Praktyczny przewodnik - opinie o książce

Avatar użytkownika - Czytajka93
Czytajka93
Przeczytane:2022-01-10, Ocena: 5, Przeczytałam,

Dzisiaj zapraszam Was do praktycznego przewodnika "Keto diety" @leannevogel.

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Zwierciadło

🥑🥦🥬Autorka promuje zdrowe odżywianie zgodne z dietą opartej na tłuszczach, nie skupia się na kaloriach czy restrykcyjnym trzymaniu się wytycznych. Ketoza to stan, w którym organizm, aby pozyskać energię, spala tłuszcz zamiast cukru, to prosta droga do radykalnej poprawy stanu zdrowia. Nie warto przejmować się makro składnikami i innymi drobiazgami. Zamiast liczyć i mierzyć każdą składową posiłku można skupić się tylko na zawartości talerza. Przepisy autorki książki są niesamowite, proste i bardzo łatwe do wykonania.

🥑🥦🥬 @leannevogel oferuje nam, tak szeroką gamę smakowitych przepisów, ponad 125 i 5 planów posiłków, które pomogą zrzucić wagę, uzdrowić ciało i odzyskać pewność siebie. Sprawia, że jedzenie staje się niesamowitą frajdą, nie trzeba martwić się o kalorie.

🥑🥬🥦W Keto chodzi nie tylko o utratę wagi, ale także, a może przede wszystkim o lepsze poznanie swojego organizmu i nabycie umiejętności słuchania go.

🥑🥬🥦Dobra dieta dla osób z problemami zdrowotnymi, co wykazują liczne badania - spożywanie więcej tłuszczów i mniej węglowodanów pomaga między innymi zrzucić wagę, podnieść energię, obniżyć cukier we krwi, usprawnić gospodarkę hormonalną itd.

🥑🥬🥦Jeśli wypróbowaliście przeróżne style żywieniowe, jednak żaden nie pomógł Wam wyglądać i czuć się lepiej skorzystajcie z przewodnika po "Diecie Keto", książka jest wzbogacona o zdjęcia co przykuwa uwagę czytelników. Przed zastosowaniem jakiejkolwiek diety należy skontaktować się z lekarzem lub dietetykiem! 😉 Polecam gorąco.

Dieta ketogeniczna. Książka kucharska. 140 przepisów
Leanne Vogel0
Okładka ksiązki - Dieta ketogeniczna. Książka kucharska. 140 przepisów

Książka kucharska z 140 niskowęglowodanowymi, wysokotłuszczowymi przepisami opracowanymi, aby dostosować dietę ketogeniczną do indywidualnych potrzeb...

Leanne Vogel0
Okładka ksiązki - Dieta ketogeniczna dla kobiet. Jak odkryć nieograniczoną energię i osiągnąć optymalną wagę w 3 krokach

Poradnik dla kobiet, pragnących zadbać o swoje zdrowie i ciało w oparciu o niskowęglowodanową, wysokotłuszczową dietę ektogeniczną. Chciałabyś żyć...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung