Karty demonstracyjne. Wrzesień. Materiały edukacyjno-terapeutyczne

Karty demonstracyjne to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Będą także idealną pomocą dla logopedów oraz nauczycieli przedszkoli - masowych, integracyjnych czy specjalnych. Mogą być wykorzystywane do pracy w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych, a także jako narzędzie diagnostyczne umożliwiające określenie deficytów i trudności ucznia oraz pozwalające na ustalenie planu terapii. Karty mogą być również stosowane przez rodziców do pracy w domu w celu podtrzymania ciągłości procesu edukacyjnego oraz rozwijania mowy biernej i czynnej dziecka.

Informacje dodatkowe o Karty demonstracyjne. Wrzesień. Materiały edukacyjno-terapeutyczne:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2020-04-29
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Karty demonstracyjne. Wrzesień. Materiały edukacyjno-terapeutyczne

Karty demonstracyjne. Wrzesień. Materiały edukacyjno-terapeutyczne - opinie o książce

Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Poznaję i rozumiem świat. Część 2. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, dla przedszkoli i zespołów rewalidacyjno-wychowawczych

Jest to jedna z części serii Poznaję i rozumiem świat. Cała seria składa się z 4 teczek i przewodnika dla nauczyciela. Komplet Poznaję i rozumiem świat...

Karty demonstracyjne. Grudzień. Materiały edukacyjno-terapeutyczne
Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Karty demonstracyjne. Grudzień. Materiały edukacyjno-terapeutyczne

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz