Kalendarz dobrych dni 2022. Słoneczny, księżycowy, słoneczny chiński, Feng Shui

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce profesjonalnie opracowany Kalendarz dobrych dni na rok 2022.

W wydaniu tym znajdą Państwo:

- Kalendarz urzędowy (solarny) z wyszczególnionymi imieninami oraz świętami (państwowymi, kościelnymi, słowiańskimi i zwyczajowymi)

- Kalendarz księżycowy zawierający m.in.: fazy Księżyca, pozycję Księżyca w znakach zodiaku, godziny wejścia Księżyca w znak zodiaku, cykl wznoszenia i opadania Księżyca, przebywanie Księżyca w węźle oraz wschody i zachody Księżyca

- Kalendarz chiński zawierający niezbędne informacje z zakresu astrologii chińskiej oraz wyliczenia określające jakość dnia.

- Kalendarz ten na pewno przyda się nie tylko adeptom i profesjonalistom sztuki feng shui (starożytnej metody poprawy jakości życia na wszystkich jego poziomach), lekarzom, naturoterapeutom i pasjonatom zajmującym się medycyną chińską, terapią su dżok i medycyną ludową, ale także osobom, dla których rytm Księżyca w życiu codziennym jest równie ważny jak rytm słoneczny i którzy wiele prac oraz decyzji podejmują, opierając się na aspektach lunarnych.

Kalendarz ten polecamy też tym z Państwa, którzy wiedzą lub przeczuwają, że powodzenie w działaniu można przewidzieć, bo wszystko ma swój czas i miejsce. I nie ma przypadkowych szans. Wszystko bowiem, co istnieje na Ziemi, przestrzega pewnych zasad.

Nie muszą jednak Państwo poznawać tajników tych praw, jeśli chcą czerpać korzyści z nich płynące, czy to w biznesie, czy to w uczuciach, czy to w innych dziedzinach swojego życia. To dla Was właśnie został opracowany według starej chińskiej metody opis każdego dnia. Można zatem wcześniej sprawdzić, czy data będzie korzystna, czy dany dzień jest ,,szczęśliwy" i czy na przykład decyzje podjęte w tym dniu przyniosą pomyślne efekty.

Jesteśmy przekonani, że nasz kalendarz ułatwi Państwu życie, złagodzi porażki lub przed nimi ochroni i wymiernie przyczyni się do Państwa sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Informacje dodatkowe o Kalendarz dobrych dni 2022. Słoneczny, księżycowy, słoneczny chiński, Feng Shui:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2021-12-06
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony

Tagi: Języki - słowniki poradniki i podręczniki bóg

Kup książkę Kalendarz dobrych dni 2022. Słoneczny, księżycowy, słoneczny chiński, Feng Shui

Kalendarz dobrych dni 2022. Słoneczny, księżycowy, słoneczny chiński, Feng Shui - opinie o książce

Akademia księżniczek. Bajkowa Biblioteka.
Okładka ksiązki - Akademia księżniczek. Bajkowa Biblioteka.

W tej niezwykłej opowieści Barbie występuje w roli dziewczynki o imieniu Blair, która wylosowała książęce stypendium w Akademii Księżniczek... Zbierz...

Dzikie Zwierzęta (#2). Tygrys t.2
Okładka ksiązki - Dzikie Zwierzęta (#2). Tygrys t.2

olekcja "Dzikie zwierzęta" to wyjątkowa seria skierowana dla młodych miłośników przyrody. Z każdym tomem mnóstwo prezentów: figurka zwierzęcia, naklejki...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung