Kalendarz 2025 - Rok z ojcem Dolindo. Panie Jezu, zdaję się na Ciebie

Zacznij każdy dzień z inspiracją od ks. Dolindo!

Nasz kalendarz to nie tylko praktyczny terminarz, ale również źródło codziennych refleksji opartych na pismach kapłana z Neapolu. Znajdziesz w nim fragmenty osobistych zapisków ks. Dolindo, wybrane modlitwy jego autorstwa oraz miejsce na własne notatki.

To idealne narzędzie do pogłębienia duchowości i organizacji codziennych obowiązków. Pozwól, aby ks. Dolindo towarzyszył Ci przez cały rok!

Informacje dodatkowe o Kalendarz 2025 - Rok z ojcem Dolindo. Panie Jezu, zdaję się na Ciebie:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2024-08-30
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: O GES MI ABBANDONO A TE

Tagi: Religie i wierzenia

Kup książkę Kalendarz 2025 - Rok z ojcem Dolindo. Panie Jezu, zdaję się na Ciebie

Najpiękniejsze modlitwy do aniołów
ks. Marcello Stanzione0
Okładka ksiązki - Najpiękniejsze modlitwy do aniołów

Powierz swoje życie aniołom! W życiu świętych aniołowie odgrywali ważną rolę: dodawali otuchy, wspierali w cierpieniu, udzielali Komunii Świętej a...

ks. Marcello Stanzione0
Okładka ksiązki - Św. Michał Archanioł. Na podstawie przesłań otrzymanych przez Salvatore Valentiego

ŚWIĘTY MICHAŁ - ANIOŁ CZASÓW OSTATECZNYCH Czy św. Michał jest Aniołem Stróżem papieża i przewodnikiem zmarłych dusz? Dlaczego nazywa się go ,,aniołem...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;