Julka i Szpulka. Kościochrupek

Kolejna część przygód pary niezwykłych detektywów porwie Twoje dziecko w świat zagadek i tak, jak w pierwszej opowieści z serii, dzieci będą mogły aktywnie uczestniczyć w śledztwie - wybierać tropy i odpowiadać na pytania, by samodzielnie rozsupłać śledztwo. Tym razem Małych Detektywów czeka mnóstwo zadań do wykonania: porównywanie tropów i zaznaczanie ich na mapie, typowanie podejrzanych i podążanie za śladami.

Ten eBook nie tylko się czyta, można w nim wielokrotnie rysować, zaznaczać, przesuwać znaczniki na mapie i wybierać tropy, klikając odpowiednie ikony. Ponadto został wgrany słownik słów związanych z pracą detektywa - wystarczy kliknąć wyróżnione graficznie słowo.

To książka także o emocjach - o strachu i jego obliczach - która uczy rozwiązywania problemów oraz pokazuje, jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Sprawdźcie sami!

,,Głośny i dziwny dźwięk budzi Julkę. Dziewczynka jest przekonana, że straszą ją duchy i kościotrupy. Pomimo lęku i niewyspania, postanawia wraz ze swoim kłębkiem nerwów Szpulką przeprowadzić śledztwo i odkryć prawdę. Podczas rozplątywania tej upiornej zagadki, Mali Detektywi poznają różne oblicza strachu. Dowiedzą się także, że to, co wydaje się przerażające, wcale takim nie jest."

Informacje dodatkowe o Julka i Szpulka. Kościochrupek:

Wydawnictwo: Piuma