Jak uczyć? Wszystko, co musisz wiedzieć, by zostać supernauczycielem

Claire Selby od kilkunastu lat opracowuje materiały do nauki języka angielskiego dla dzieci. Jest autorką szkolnych kursów publikowanych przez Cambridge University Press, Oxford University Press. Stworzone przez nią programy do nauki w szkole i poza nią są wykorzystywane w ponad 40 krajach.

Część I W jakich sytuacjach dzieci uczą się najlepiej – przedstawia dotychczasowe metody nauczania, wyniki najnowszych badań, a także nową metodologię: Spiralny System Nauki Języka™.

Część II Planowanie i struktura – mówi o tym, jak przygotowywać lekcje,by nauczanie stało się jeszcze skuteczniejsze.

Część III zawiera praktyczne wskazówki odnoszące się do wyboru i wykorzystania materiałów lekcyjnych, w tym wszelkiego rodzaju pomocy dydaktycznych od fiszek po tablice interaktywne. ukryj.

Informacje dodatkowe o Jak uczyć? Wszystko, co musisz wiedzieć, by zostać supernauczycielem:

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2012-08-21
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-245-1893-7

Kup książkę Jak uczyć? Wszystko, co musisz wiedzieć, by zostać supernauczycielem

Jak uczyć? Wszystko, co musisz wiedzieć, by zostać supernauczycielem - opinie o książce

Avatar użytkownika - Katarzyna78
Katarzyna78