reklama

HEREZJA MIŁOŚCI: TOM 3

Czysta dusza dziewicy za czarną jak smoła duszę demona…

Decyzja Yoshino wzbudza w Belialu dezorientację i wątpliwości. W związku tej dwójki ma wkrótce dojść do wielkich zmian. W dodatku pewien skrzydlaty gość zdradza Yoshino prawdę o jej cyrografie. Dokąd zmierza ta niesamowicie piękna, choć bluźniercza miłość demona i ludzkiej dziewczyny?

Informacje dodatkowe o HEREZJA MIŁOŚCI: TOM 3:

Kup książkę HEREZJA MIŁOŚCI: TOM 3

HEREZJA MIŁOŚCI: TOM 3 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Booka_Boo
Booka_Boo
Przeczytane:2019-12-30, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, Ukończone w roku 2019, Gatunek: Komiksy,

CYKL: "HEREZJA MIŁOŚCI" (TOM III)

W trzeciej części tej historii zaczynają wychodzić pewne tajemnice, pojawia się Anioł oraz wielki smutek i tęsknota. Ta część to bardziej pełna emocji historia miłosna niż przesycona erotyzmem opowieść. Opiera się bardziej na uczuciach, a pogoń za wypełnieniem zapłaty z cyrografu mocno schodzi na dalszy plan. I może lepiej, bo dzięki temu mamy tu sporą dawkę melancholii. Jest więcej spokoju i to widać.

Trzeci tom czytało mi się lepiej niż drugi. Jest bardziej interesujący. I, choć to taka bajka dla dorosłych kobiet, to jednak była miłym przerywnikiem przed bardziej ambitną literaturą.

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-03-15, Ocena: 4, Przeczytałem,

KONIEC HEREZJI

Trzeci i zarazem ostatni tom „Herezji miłości” właśnie pojawił się na polskim rynku. I cóż tu można więcej powiedzieć, jeśli nie to, że trzyma on poziom dwóch poprzednich? Trudno więc wyobrazić sobie, żeby czytelnicy, którym seria przypadła do gustu, nie sięgnęli także po niego. Ci jednak, którzy nie znają całości, a lubią romantyczno-fantastyczne opowieści, szczególnie takie przesycone erotyką i mrokiem, na pewno będą zadowoleni z całości i z pewnością nie skończą swojej przygody z twórczością Eny Moriyamy na tym tytule.

Yoshino w końcu podjęła decyzję odnośnie swojej przyszłości i przedstawiła ją Belialowi. Jej pomysł na rozwiązanie wszystkiego tak, by oboje dostali to, czego chcieli – a przynajmniej tyle, na ile w obecnej sytuacji pozwala im kontrakt – okazuje się jednak takim zaskoczeniem dla demona, że ten zaczyna mieć wątpliwości. W życiu obojga zaczynają także zachodzić coraz większe zmiany, ale do czego mogą one doprowadzić?
Tymczasem duchy zmarłych rodziców Yoshino błagają Beliala by oszczędził ich córkę w zamian za ich dusze. Jak się jednak okazuje, nawet oni nie mają pojęcia o tajemnicach własnej pociechy. Bo istnieje powód, dla którego przyszła ona na ten świat i na nim żyje. Prawda o jej przeszłości i przeznaczeniu powoli zaczyna wychodzić na jaw. Czy jednak jej odkrycie może wpłynąć na decyzję Yoshino? Co jeszcze skrywa ta zdawałoby się zwyczajna nastolatka? I co w życiu jej i Beliala zmieni zrozumienie wszystkiego?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/03/herezja-miosci-3-ena-moriyama.html

HEREZJA MIŁOŚCI: TOM 2
Ena Moriyama0
Okładka ksiązki - HEREZJA MIŁOŚCI: TOM 2

Daj się oswoić i roztopić swoje serce…Yoshino podpisała z demonem Belialem cyrograf, zgodnie z którym musi za jedno życzenie miesięcznie...

Herezja miłości 1
Ena Moriyama0
Okładka ksiązki - Herezja miłości 1

Zmysłowa opowieść o kobiecie i demonieOsierocona Yoshino znajduje w antykwariacie księgę, za pomocą której przywołuje Beliala. Ów demon proponuje...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung