Gwiazdka miłości

Prezent dla Joni - Mary Lynn Baxter Mężczyzna ze swoim psem - to była dobrowolna banicja żyjącego w głębi lasu w stanie Arkansas, Boothea. Wszyscy odwiedzający byli odsyłani z tej stojącej na odludziu chatki. Lecz wtedy zaczarowała go mała dziewczynka, jak również jej mama, Lacy Madison. To był bożonarodzeniowy cud oraz prawdziwa miłość... Miasteczko Hope i jego mieszkańcy - Sondra Stanford Wzruszające opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia - czasie radości i nadziei. Noc świętego Mikołaja - Marie Ferrarella W miarę upływu godzin euforia rosła. Nie mieściło mu się to w głowie i w końcu przestał zastanawiać się nad tym problemem. Cokolwiek było tego przyczyną, Tima ogarnął błogi nastrój. Siedział na wygodnym pluszowym krześle i pozwalał pani Mikołajowej – siwowłosej kobiecie w okularach bez oprawki – przyprowadzać do siebie dzieci. Tak, był w siódmym niebie! Takiego uniesienia nie doświadczał nawet wtedy, kiedy urzędował w swoim gabinecie. Dzieci spoglądały na niego z ufnością, a jemu coraz bardziej przypadało to do serca. Uwielbiał słuchać ich paplaniny, szeptem przekazywanych Mikołajowi do ucha informacji, jakich prezentów spodziewają się pod choinką. Najbardziej najlepsze święta - Jeanne Stephens Wzruszające opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia - czasie radości i nadziei. Harlequin Enterprises, 1993

Informacje dodatkowe o Gwiazdka miłości:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 1993 (data przybliżona)
ISBN: 837070414X

Kup książkę Gwiazdka miłości

Gwiazdka miłości - opinie o książce

Avatar użytkownika - esperanza
esperanza