Mgliste pomysły, niesprawdzone teorie, marzycielskie iluzje… Zanim zaczniesz wcielać je w życie, SPRAWDŹ, czy to zadziała.

Ta błyskotliwa książka pomoże ci upewnić się, że wszystko jest przygotowane do startu.

Odpowie na pytania:
- czy pomysł ma SZANSĘ na sukces?
- JAK działać w wybranej branży, aby nie stracić czasu i pieniędzy?
- czy to dobry pomysł DLA CIEBIE?

Pełna sprawdzonych porad, które od razu możesz zastosować do swojej sytuacji. Ćwiczenia, przykłady z życia, anegdoty z własnego doświadczenia autora, który wiele razy zaczynał od nowa zawodowe życie (z sukcesami!) – wszystko to pomoże ci spojrzeć krytycznie na swój pomysł i działać nie tylko odważnie, ale i rozsądnie.

Możesz myśleć o tej książce jak o podręczniku, po który sięgniesz, kiedy będziesz szukać uczciwych wskazówek, jak założyć i poprowadzić firmę, która będzie się wciąż rozwijać.
Krok po kroku sprawdzisz, czy jesteś gotowy na start.

Informacje dodatkowe o Gotowi na start. Jak sprawdzić pomysł na biznes, żeby nie stracić czasu i pieniędzy:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2018-05-17
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-657-9631-8
Tytuł oryginału: Will It Fly?: How to Test Your Next Business Idea So You Don't Waste Your Time and Money
Tłumaczenie: Karol Łaciok

Kup książkę Gotowi na start. Jak sprawdzić pomysł na biznes, żeby nie stracić czasu i pieniędzy

Gotowi na start. Jak sprawdzić pomysł na biznes, żeby nie stracić czasu i pieniędzy - opinie o książce

Początkowe rozdziały dały mi mocno do myślenia i pchnęły machinę zmian w moim życiu. Kolejne już mniej, bo w pewnym momencie przestałam robić ćwiczenia zalecane w tej książce (za wcześnie jeszcze na nie było). Polecam każdemu, kto planuje rozkręcić własny biznes i zastanawia się, czy ma to szansę wypalić.

Pat Flynn 0
Okładka ksiązki - Superfani. Proste sposoby jak się wyróżnić, wyhodować swoje plemię i odnieść sukces w biznesie

Nie musisz zmieniać całego świata, aby zbudować udany biznes – po prostu zmień czyjś świat. Łatwo jest tylko patrzeć na liczby. Ile polubień? Ile...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung