Gdzieś w czasie

Tom 4 cyklu Kamea

Na wiadomość o śmiertelnej chorobie młody amerykański scenarzysta zrywa z dotychczasowym życiem. Ucieczka od rzeczywistości zaprowadzi go do przesiąkniętego atmosferą przeszłości eleganckiego hotelu Coronado.

Zauroczony starą fotografią słynnej niegdyś aktorki, nie potrafi oprzeć się uczuciu, choć dzielą ich dziesiątki lat. Największym sprzymierzeńcem, a zarazem wrogiem tej miłości jest czas. Czy uda się przezwyciężyć tę najtrudniejszą do pokonania ze wszystkich barier?

Informacje dodatkowe o Gdzieś w czasie:

Wydawnictwo: Alfa-Zet
Data wydania: 1994 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Bid Time Return (Somewhere in Time)
Tłumaczenie: Robert M. Sadowski

Kup książkę Gdzieś w czasie

Jestem legendą
Richard Matheson0
Okładka ksiązki - Jestem legendą

“Jestem legendą”, jedna z najważniejszych dwudziestowiecznych powieści o wampirach, regularnie pojawia się w pierwszych dziesiątkach przygotowywanych...

Richard Matheson0
Okładka ksiązki - JESTEM LEGENDĄ - PIEKIELNY DOM - CZŁOWIEK, KTÓRY NIEPRAWDOPODOBNIE SIĘ ZMNIEJSZAŁ

Pośród największych gwiazd na firmamencie horroru i fantasy niewiele błyszczy jaśniej niż Richard Matheson.      A choć wielu...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz