Fuerteventura i Lanzarote

FUERTEVENTURA I LANZAROTE - pomysł na idealne wakacje!

Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Fuerteventury i Lanzarote. Nic cię nie ominie!

Z nami poznasz najpiękniejsze plaże Fuerteventury i Lanzarote, takie jak złocista Playa de Sotavento, Popcorn Beach czy Caletón Blanco. Na Lobos wykąpiesz się w naturalnych zatoczkach wypełnionych lazurową wodą. W Corralejo wjedziesz na wulkan rowerem, a w Arrecife zwiedzisz piękną starówkę i odpoczniesz na słynnej Wyspie Miłości.

Wspólnie z Agnieszką Czech-Danielską opracowaliśmy przewodnik po krainie wulkanów. Znajdziesz w nim rankingi atrakcji i rekomendacje autorki, knajpki polecane przez miejscowych, intuicyjną nawigację, a do wszystkich wyjątkowych miejsc doprowadzi cię rozkładana mapa.

Agnieszka Czech-Danielska - na liście jej marzeń było zamieszkać w raju. Po wywróceniu życia do góry nogami i przeprowadzce na wyspę, spełnia marzenia i odkrywa najciekawsze zakątki archipelagu, a znaleziskami dzieli się na profilu IG @fuerte.manana.

Informacje dodatkowe o Fuerteventura i Lanzarote:

Kup książkę Fuerteventura i Lanzarote

Lanzarote
Agnieszka Czech-Danielska0
Okładka ksiązki - Lanzarote

Lanzarote Wulkany, winobrania i podwodny świat - Czy Lanzarote można objechać rowerem? - Jak robi się mousse do gofio? - Kim byli Guanczowie? - Po...

Fuerteventura
Agnieszka Czech-Danielska0
Okładka ksiązki - Fuerteventura

Fuerteventura Kraina surferów, wielbicieli przestrzeni i świętego spokoju Jak wygląda wyspiarska manana? Czy Fuerteventura to tylko wulkany i plaże? Jak...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;