reklama

FIRE FORCE: TOM 5

OCALAŁY MŁODSZY BRACIE!
Shinra dowiaduje się od tajemniczego Jokera, że jego młodszy brat Shou jest oficerem w Organizacji Ewangelisty.
Czy wraz z kompanami z Ósemki zdoła przełknąć tę prawdę? Bohaterowie wyruszają do Asakusy w poszukiwaniu śladów po działalności Ewangelisty.
Pora rzucić wyzwanie Siódmemu Zastępowi SPP! Przed nami starcie z najsilniejszym funkcjonariuszem!
Oto początek aktu w pełnej pożarów i kłótni Asakusie!

Informacje dodatkowe o FIRE FORCE: TOM 5:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-09-10, Ocena: 4, Przeczytałem,

BĘDZIE GORĄCO

„Fire Force” się rozkręca. Choć właściwie nie wiem czy to odpowiednie określenie. W końcu ta manga od samego początku wciska pedał gazu niemal do podłogi i serwuje nam szaloną jazdę bez trzymanki. Co prawda to wszystko już w shounenach było – i to przecież po wielokroć – ale powiedzmy sobie szczerze, kogo to obchodzi, kiedy zabawa jest udana?

Akcja się zagęszcza, gdy Joker wyjawia Shinrze, że jego młodszy brat Shou jest oficerem w Organizacji Ewangelisty. Jak on i reszta ekipy poradzi sobie z tym faktem? I jak skończy się ich starcie z Siódmym Zastępem SSP, w którym znajdują się tylko najpotężniejsi oficerowie? Będzie się działo! I będzie gorąco!

FIRE FORCE: TOM 7
Atsushi Ohkubo0
Okładka ksiązki - FIRE FORCE: TOM 7

Działania Ósemki przybierają na intensywności, dlatego w celu zwiększenia ich zdolności operacyjnych do zastępu zostaje oddelegowany tajemniczy...

FIRE FORCE: TOM 23
Atsushi Ohkubo0
Okładka ksiązki - FIRE FORCE: TOM 23

KAPITAN BURNS PONOSI MĘCZEŃSKĄ ŚMIERĆ! CZY ÓSEMCE UDA SIĘ WYDOSTAĆ Z WIĘZIENIA?!Aby uratować Oubiego, jego zastęp wdziera się do wielkiego więzienia Fuchuu...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung