Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować

Feluś jest już przedszkolakiem. Nadszedł czas, żeby poznał zasady dobrego wychowania. Dowie się, że w różnych sytuacjach, czy to w domu, czy w przedszkolu, należy zachowywać się w określony sposób. Dzięki temu, że pozna kodeks przedszkolaka, będzie wiedział, jak ładnie jeść przy stole, kiedy używać magicznych słów: ,,proszę", ,,przepraszam", ,,dziękuję", i jak zachować się w teatrze.

Kontynuacja książki ,,Feluś i Gucio idą do przedszkola".

Katarzyna Kozłowska - absolwentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz edukacji artystycznej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Nauczycielka wychowania przedszkolnego, autorka książek ,,Feluś i Gucio idą do przedszkola", ,,Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować", ,,Feluś i Gucio poznają emocje" i ,,Feluś i Gucio poznają zawody". Stara się pomagać maluchom i ich rodzicom w radosnym i bezstresowym rozpoczęciu przygody z przedszkolem. Sama doświadczenie adaptacji synka w przedszkolu ma już za sobą.

Marianna Schoett - ilustratorka książek i gier dla dzieci. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy, a następnie kontynuowała naukę na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Rysowanie ilustracji dla dzieci to jej hobby, któremu całkowicie poświęca czas wolny. Na co dzień pracuje w agencji kreatywnej.

Informacje dodatkowe o Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2022-02-28
Kategoria: Inne

Tagi: Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące Książeczki obrazkowe dla dzieci Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować

Akiko i Helenka. Rewizyta. Czytam sobie. Poziom 2
Katarzyna Kozłowska0
Okładka ksiązki - Akiko i Helenka. Rewizyta. Czytam sobie. Poziom 2

Hela i Akiko to świeżo upieczone przyjaciółki. Po wizycie Japonki u Polki przychodzi czas na odwiedziny w drugą stronę. Helenka długo wybiera prezent dla...

Feluś i Gucio poznają zawody
Katarzyna Kozłowska0
Okładka ksiązki - Feluś i Gucio poznają zawody

Jak każdy przedszkolak, Feluś jest bardzo ciekawy świata. Fascynują go ludzie wykonujący różne zawody i chętnie ich naśladuje podczas zabaw z kolegami...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung