Fae Princes. Vicious Lost Boys. Tom 4

Obdarowany światłem, uwięziony w ciemności. Pora, aby Pan poznał największy z sekretów wyspy.

Winnie nigdy nie wierzyła w bajki. Nawet kiedy sama stała się częścią mitu, postanowiła czerpać z życia pełnymi garściami. Bo czy mogłoby być piękniej? Zyskała moc i władzę, jakich nigdy sobie nie wyobrażała - nie tylko nad magiczną krainą, w której przyszło jej teraz żyć, ale i nad czterema niezwykłymi mężczyznami, którzy gotowi byli na jedno słowo paść przed nią na kolana. Nigdy nie oglądała się wstecz.

Teraz została uwikłana w wojnę, przed którą nie może uciec. Pan i jego towarzysze myśleli, że pokonali wszystkich wrogów. Wierzyli, że w końcu będą mogli żyć długo i szczęśliwie. Ale był ktoś jeszcze, kogo nadejścia się nie spodziewali. Wróżka ze złotymi skrzydłami i ciemnym, pokręconym sercem, która nie ma nic do stracenia, a wszystko do zyskania.

Pragnie Pana i wyspy i nie cofnie się przed niczym, aby mieć jedno i drugie. Dwoje wróżych książąt będzie musiało podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu: zachować lojalność wobec Pana lub sięgnąć po władzę, która zawsze im się należała...

Fae Princes to 4 tom serii Vicious Lost Boys autorstwa Nikki St. Crowe

Ta historia jest naprawdę HOT. Sugerowany wiek: 18+