reklama

Endokrynoseksuologia

Wyjątkowy - na polskim rynku medycznym - podręcznik, napisany przez dwóch klinicystów i naukowców, łączących w sobie szerokie spojrzenia na różne dyscypliny medyczne i wyznających zintegrowany model medyczny. Pierwsze tak szerokie omówienie kwestii zaburzeń funkcjonowania seksualnego kobiet i mężczyzn ze schorzeniami endokrynologicznymi.

W publikacji omówiono wszystkie zagadnienia funkcjonowania seksualnego mężczyzn i kobiet ze schorzeniami określonego gruczołu wydzielania wewnętrznego. Opisano również funkcjonowanie seksualne w cukrzycy, stanach przed cukrzycowych, zespole metabolicznym, a także obraz endokrynologiczny u osób transpłciowych.

To również źródło ciekawej wiedzy dla osób zainteresowanych tematyką funkcjonowania seksualnego u osób w przebiegu różnych schorzeń endokrynologicznych.

Książka ma charakter interdyscyplinarny i jest adresowana do lekarzy wszystkich specjalizacji, choć w największym stopniu do seksuologów, endokrynologów, diabetologów, psychiatrów, psychologów, internistów oraz lekarzy medycyny rodzinnej.

Informacje dodatkowe o Endokrynoseksuologia:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2023-10-26
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Endokrynoseksuologia

Krwawe zimy ... czyli serce rzucone na śnieg
Marek Krzystanek0
Okładka ksiązki - Krwawe zimy ... czyli serce rzucone na śnieg

Jako dziecko Zimy korzystałem z przywileju przeżywania najintensywniejszych przeżyć w temperaturze zera bezwględnego. Krew jak trucizna wylewana na śnieg...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung