reklama

Elementy nowoczesnej architektury. Pojmowanie współczesnych budynków

Ta niezwykle ciekawa publikacja przedstawia rzuty i przekroje 50 budowli z całego świata projektowanych od roku 1950 po chwilę obecną. Pokazane są najważniejsze elementy i detale decydujące  o znaczeniu tych budynków. Analizowane jest miejsce budowy każdego obiektu, jego otoczenie, naturalne światło, rozmiary, przeznaczenie, sposób użytkowania, rozmieszczenie okien i zdobienia oraz działanie budynku jako spójnej całości.

Książka stanowi niezbędne źródło odniesień i inspiracji dla następnych pokoleń. Przeznaczona jest dla architektów, studentów architektury i wszystkich, którzy interesują się nowoczesną architekturą i cenią wspaniałe budowle.

Informacje dodatkowe o Elementy nowoczesnej architektury. Pojmowanie współczesnych budynków:

Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2017-04-24
Kategoria: Podręczniki
Tytuł oryginału: The Elements of Contemporary Architekture: Understanding Contemporary Buildings

Kup książkę Elementy nowoczesnej architektury. Pojmowanie współczesnych budynków

Elementy nowoczesnej architektury. Pojmowanie współczesnych budynków - opinie o książce

Tatry i Podhale
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Tatry i Podhale

Tatry i Podhale w ciągu dwóch stuleci odgrywały ważną rolę w naszej kulturze. Pielgrzymowały tu elity, miejscowa przyroda i góralska kultura inspirowały...

The Princess and the Pea
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - The Princess and the Pea

Read it yourself. A series of popular, traditional tales written in a simple way for children who are learning to read....

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski