reklama

Dzielny Kosmatek. Super-Kosmatek

W ,,Super-Kosmatku" nasz mały bohater trafia do niezwykłego świata zbudowanego z sześciennych klocków. Poznaje tam niesamowitego bohatera - Superaka. Superak jest taki duży, taki silny, taki umięśniony!

Ale pozory mogą mylić. Niesamowity bohater zdaje się bardziej dbać o swój wizerunek niż o problemy, które trzeba rozwiązać... Sprytny Dzielny Kosmatek będzie musiał wkroczyć do akcji!

Nowa odsłona przygód uroczego bohatera to błyskotliwa i zabawna bajka na temat udawania i wagi opinii innych ludzi.

,,Dzielny Kosmatek" to jednak z najpopularniejszych Francuskich serii komiksowych dla najmłodszych czytelników. W komiksie tym nie ma żadnych słów dzięki czemu dzieci mogą poznawać historię dzielnego bohatera zanim nauczą się czytać!

Informacje dodatkowe o Dzielny Kosmatek. Super-Kosmatek:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-07-29, Ocena: 4, Przeczytałem,

JAK WAŻNA JEST OPINIA

Drugi z komiksów o dzielnym Kosmatku wydanych jednocześnie na polskim rynku to rzecz równie dobra i ujmująca, co pierwszy z nich. dzieciom oferuje sympatryczną rozrywkę z przesłaniem. Dla dorosłych zaś ma - jeśli pamiętają takie dzieła, jak ,,Krecik" czy ,,Reksio" - sporo sentymentu, który pozwoli im znów poczuć się, jak dzieci.

Dzielny Kosmatek powraca by przeżyć kolejne przygody! Tym razem jednak trafia nie do ogrodu, a... dziwnego świata, który składa się z klocków. I tu spotyka jego, superbohtera znanego jako Superak - silnego, dużego, umięśnionego. Herosa, jak się patrzy! Tylko czy ten super bohater jest taki super? Problemów do rozwiązania jest wiele, a on wydaje się bardziej dbać o siebie i własny wizerunek, niż o sprawy innych. A nie tak powinien zachowywać się ktoś taki! Tylko czy ktoś taki jak Kosmatek ma szansę pokazać mu właściwy kierunek i to, co w życiu ważne?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 4, Przeczytałem,
Dzielny Kosmatek. Bałagan w ogrodzie
Pierre Bailly, Céline Fraipont0
Okładka ksiązki - Dzielny Kosmatek. Bałagan w ogrodzie

Dzielny Kosmatek trafia do pięknego ogrodu, który budzi zachwyt. Jednak jego mieszkańcy - biedronka, ślimak, mrówka - nie są w najlepszych humorach. Co...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung