Działaj teraz!

Każdy z nas ma w sobie wielkie marzenia. Większość wierzy, że któregoś dnia zacznie je realizować i zrzuci z siebie zły czar niemożności.

„Wreszcie wezmę się za to — powtarzasz sobie. — Znajdę pasjonującą pracę, założę własną firmę, zrobię remont mieszkania, nauczę się hiszpańskiego, rzucę palenie, przebiegnę maraton, obronię pracę doktorską… Wreszcie się za to zabiorę. Kiedyś. Teraz nie jestem gotowy, nie odważę się, nie mam warunków… ale jutro zrobię to na pewno”. Mijają dni i nic się nie zmienia. Któregoś ranka budzisz się z poczuciem, że wszystko, co miało przynosić Ci radość, zyski, spełnienie, gdzieś się zagubiło. Że jest już za późno na to, by cokolwiek zrobić. Całe życie sam siebie zwodziłeś.

Ale jak to zrobić? Zapewne masz za sobą mnóstwo nieudanych prób. Podejmowałeś decyzje, zmuszałeś się, walczyłeś. Słomiany zapał szybko Cię porywał i równie szybko gasł. Wszystko wracało do normy. Pamiętaj: Nie ten osiąga sukces, kto bardziej się stara, ale ten, kto robi to mądrzej! Celem tej książki jest pokazanie Ci błędnych nastawień ludzkiego umysłu, powstrzymujących nas od działania — po to, byś mógł usunąć te przeszkody ze swojej drogi. Działanie nie jest trudne, jeżeli wiesz, jak się za nie zabrać. Gdy przeczytasz tę książkę, realizacja twoich planów będzie znacznie łatwiejsza. Nie czekaj, aż będzie za późno. Działaj teraz!

Informacje dodatkowe o Działaj teraz!:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2014-05-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Działaj teraz!

Działaj teraz! - opinie o książce

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2018-01-21, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, wyzwanie 2018 - 20 książek,
Silna psychika. Poradnik wzmacniania odporności psychicznej na trudne czasy
Zbigniew Ryżak0
Okładka ksiązki - Silna psychika. Poradnik wzmacniania odporności psychicznej na trudne czasy

Siłę psychiki można wyćwiczyć   Wyjaśnienie, czym jest silna psychika, kryje się w odpowiedzi na pytanie: ile jesteś w stanie znieść i się nie załamać...

Energia wewnętrzna
Zbigniew Ryżak0
Okładka ksiązki - Energia wewnętrzna

Główną myśl ?Energii wewnętrznej? można byłoby ująć tak: Zarządzanie energią jest kluczem do sukcesu. Ani motywacja ani same umiejętności organizacji nie...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung