Poznaj metodę na zdrowe i owocne życie!

Marek Zaremba, dietoterapeuta, specjalista medycyny detoksykacyjnej i naturalnej św. Hildegardy, a także autor wielu publikacji o żywieniu, profilaktyce i leczeniu chorób przewlekłych w swojej najnowszej książce dzieli się wiedzą, którą zdobywał przez ponad 10 lat. Przedstawia metodę 12 kroków w formie praktycznego kursu, tak aby w 12 tygodni poprzez 12 lekcji teoretycznych i 12 lekcji praktycznych zbudować silną podstawę zdrowia, a co za tym idzie - szczęścia.

Dodatkowo w książce znajdziesz: przykładowy tygodniowy plan posiłków, sprawdzone przepisy z łatwo dostępnych składników, lekcje gotowania oraz proste ćwiczenia i wskazówki, które pomogą ci wprowadzić zmiany do twojej codzienności.

Informacje dodatkowe o Domowy Fundament Zdrowia. Jak czerpać zdrowie z leczniczej siły pokarmu na co dzień!:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2024-06-04
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Religie i wierzenia

Kup książkę Domowy Fundament Zdrowia. Jak czerpać zdrowie z leczniczej siły pokarmu na co dzień!

Domowy Fundament Zdrowia. Jak czerpać zdrowie z leczniczej siły pokarmu na co dzień! - opinie o książce

Avatar użytkownika - czarksiazek
czarksiazek
Przeczytane:2024-07-16, Ocena: 6, Przeczytałam,

Zwracasz uwagę na to, co kładziesz na swój czy swoich bliskich talerz? Robisz zakupy na chybił trafił, czy masz wszystko przemyślane? Pamiętaj, że auta nie tankujesz wodą, potrzebne mu odpowiednie paliwo. Więc czemu ty, swojemu organizmowi dajesz byle co, jednocześnie wymagając, by sprawnie ci służył?

"Domowy fundament zdrowia" to kursoksiążka skrojona na miarę naszych codziennych możliwości. Może wciąż hołduje w tobie przekonanie, że zdrowe odżywianie musi kosztować miliony monet. Otóż nie. Marek Zaremba wychodzi nam naprzeciw z kolejną swoją publikacją, i pokazuje jak wprowadzić w swoje życie zdrowe zwyczaje bez konieczności zaciągania kredytów hehe

W książce, która jest jednocześnie kursem, znajdziemy 12 kroków, na 12 tygodni. Nie ma potrzeby, a wręcz jest niewskazane wprowadzanie zmian w jakiejkolwiek sferze, odrazu za jednym zamachem, bo jak wiemy, to przynosi odwrotny skutek. Zniechęcenie. Pan Marek prowadzi nas małymi krokami, zachęca, by każdego tygodnia wdrażać jedną zasadę zdrowego fundamentu odżywiania. Znajdziemy tutaj lekcje z zakresu m.in. odporności, postu czy jak pokonać głód cukrowy. Autor podpowiada również jak podejść do tematu suplementacji.

Dodatkowo książka zawiera przykładowy planer zdrowia z daniami na każdy dzień oraz proste przepisy żeby nie było wymówki, że to nie na moją kieszeń albo że to za trudne do ugotowania.

"Wprowadzisz zmiany nie dlatego, że "musisz", lecz dlatego, że pragniesz uzyskać korzyści, jakie niesie ze sobą zdrowy styl życia oparty na właściwej motywacji, którą jest MIŁOŚĆ!"

Serce Ojca. Rekolekcje zawierzenia przez przeczyste serce św. Józefa
Marek Zaremba0
Okładka ksiązki - Serce Ojca. Rekolekcje zawierzenia przez przeczyste serce św. Józefa

Obudź swoje serce ze św. Józefem! W obliczu współczesnego kryzysu męskości i ojcostwa Marek Zaremba i ks. Mateusz Dudkiewicz proponują odbycie...

Wzmocnij jelita. Wygraj z lękiem i depresją, przestań zajadać stres
Marek Zaremba0
Okładka ksiązki -   Wzmocnij jelita. Wygraj z lękiem i depresją, przestań zajadać stres

JELITA TO NASZ DRUGI MÓZG! ODBUDUJ MIKROFLORĘ JELIT I ODZYSKAJ RÓWNOWAGĘ EMOCJONALNĄ! Stosując odpowiednią dietę, oczyścisz jelita, wzmocnisz...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski