Dobranoc, Punpunie #6

Poznajcie Punpuna – dziesięcioletniego chłopca wychowywanego przez niestabilną emocjonalnie matkę i skorego do przemocy ojca – oraz jego przyjaciół, równie ciężko doświadczonych przez los.
Oto opowieść o radzeniu sobie z trudną rzeczywistością w otoczeniu dysfunkcyjnej rodziny i zwichniętych psychicznie rówieśników. O poszukiwaniu samego siebie w bezdusznym, niezrozumiałym świecie. O pytaniach, na które każdy z nas szukał kiedyś odpowiedzi. I o tym, jak pod wpływem traumatycznych przeżyć ginie w człowieku niewinność i ufność.

Informacje dodatkowe o Dobranoc, Punpunie #6:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Dobranoc, Punpunie #6

Dobranoc, Punpunie #6 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-08-02, Ocena: 5, Przeczytałem,

PRZEZ ŻYCIE Z PUNPUNEM

Są serie, które muszą się zmieniać, żeby przyciągnąć uwagę czytelnika albo jej nie stracić. I są serie, które absolutnie zmieniać się nie powinny, bo są tak bliskie ideałowi, że każda ingerencja w schemat wydaje się wręcz świętokradztwem. Do tych drugich należy właśnie Dobranoc Punpunie", genialne dzieło Inio Asano, które zachwyca na każdym polu. I chociaż to już szósty tom zbiorczej edycji, a seria od początku biegnie takimi samymi torami, zabawa jest tak rewelacyjna, że od ,,Punpuna" nie można się oderwać, a po przeczytaniu ostatniej strony zostaje żal, że to już koniec i teraz trzeba będzie znów czekać na ciąg dalszy.

Punpun dalej wiedzie swoje życie. Jak jednak potoczy się jego codzienność po powrocie dawnej ukochanej? Co z dziewczyną, o której chyba mógłby mówić, jako swojej byłej? I co z dziwnymi wydarzeniami, które mają miejsce w Japonii?

Dobranoc, Punpunie #4
Inio Asano0
Okładka ksiązki - Dobranoc, Punpunie #4

Dead Dead Demon’s Dededede Destruction #4
Inio Asano 0
Okładka ksiązki - Dead Dead Demon’s Dededede Destruction #4

Tego dnia wszystko się zmieniło, a jednocześnie nie zmieniło się nic. W stosunkach międzynarodowych dochodzi do poważnego kryzysu, gdy porywczy prezydent...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung