reklama

Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis

Pierre, labiryntowy detektyw, wraca do gry!

Pan X, znany też jako złodziej-widmo, nigdy się nie poddaje. Tym razem jednak jego zuchwała kradzież może pogrążyć w mrokach całe Labiryntopolis! Czy podejmiesz wyzwanie i pomożesz Pierre'owi, a także jego asystentce Carmen i labradorce Labie, w pościgu za złoczyńcą? Będziecie musieli pokonać wiele zdradliwych labiryntów, wspinając się po kolejnych piętrach Pałacu Chaosu - najwyższego wieżowca w mieście!

IC4DESIGN to znany już na całym świecie zespół ilustratorski działający w Hiroszimie, a założony ponad piętnaście lat temu przez Hiro Kamigakiego. Artyści są laureatami wielu prestiżowych nagród, a do ich klientów należą ,,The New York Times", Adobe Systems, ,,Newsweek" i Toyota.

Chihiro Maruyama jest copywriterką i szkolną koleżanką Kamigakiego. Interesuje się odkrywaniem zapomnianej Japonii - podróżuje po maleńkich wyspach i najbardziej oddalonych zakątkach swojego kraju.

Informacje dodatkowe o Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2018-04-04
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Pierre The Maze Detective. The mystery of The Empire Maze Tower

Kup książkę Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis

Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis - opinie o książce

Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie
Chihiro Maruyama0
Okładka ksiązki - Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie

Pierre, labiryntowy detektyw, znowu ściga złoczyńców! Pierre i Carmen przybywają do Miasta Kanałów, aby wziąć udział w święcie na cześć Jaja Zamętu...

Detektyw Pierre w labiryncie. Na tropie skradzionego Kamienia Chaosu
Chihiro Maruyama0
Okładka ksiązki - Detektyw Pierre w labiryncie. Na tropie skradzionego Kamienia Chaosu

Pierre, labiryntowy detektyw, ma sprawę do rozwiązania! Pan X, znany też jako złodziej-widmo, skradł z muzeum Kamień Chaosu, który wszystko przemienia...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski