Dasz radę. O bezpiecznym wychodzeniu z uzależnień

Współautor tej książki oraz wielu innych publikacji z dziedziny uzależnień, niezwykle ceniony psychoterapeuta, dr n. med., specjalista psychiatra Bohdan Tadeusz Woronowicz podczas wieloletniej praktyki pomógł rzeszom pacjentów. Wiele mu też zawdzięcza Ruch Anonimowych Alkoholików w Polsce.

Jak pisze dr Woronowicz we wstępie, ,,o przebiegu leczenia i o swoim wychodzeniu z choroby opowiedziały w tej książce osoby znające problem z alkoholem z autopsji. Wśród nich są więc postaci zarówno mniej, jak i bardziej znane, ludzie z dużym dorobkiem życiowym, ale również tacy, którzy stracili wszystko i dobrze wiedzą, czym jest bezdomność".

Warto sięgnąć po Dasz radę - zawiera bezcenne wskazówki, zachęca do pójścia do specjalisty, a przede wszystkim zdejmuje piętno z uzależnionego, ukazując go jako człowieka udręczonego chorobą i potrzebującego pomocy.

Nowe, uzupełnione i zaktualizowane wydanie książki, która po raz pierwszy ukazała się w 2014 roku.

Informacje dodatkowe o Dasz radę. O bezpiecznym wychodzeniu z uzależnień:

Kup książkę Dasz radę. O bezpiecznym wychodzeniu z uzależnień

Papcio Chmiel Udomowiony
Karolina Prewęcka0
Okładka ksiązki - Papcio Chmiel Udomowiony

Papcio Chmiel jest mentalnym ojcem kilku pokoleń Polaków zaczytanych w przygodach Tytusa, Romka i A'Tomka. Stał się dobrem narodowym, bohaterem zbiorowej...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski