Czino. Czyli jak owinąć sobie człowieka wokół łapy

Czino jest wielkości amstafa, ma pasiasty grzbiet i jasną mordkę. Od pewnego czasu mieszka u swojej pani i czuje się , jak u Pana Boga za piecem. Jest szczęśliwy. Bo mimo, iż jest starym, niedoskonałym pieskiem ze schroniska, jego Pani bardzo go kocha... I on ja kocha, całym psim sercem.

Przezabawna opowieść o tym, jak zwierzę potrafi owinąć sobie człowieka wokół palca.

Informacje dodatkowe o Czino. Czyli jak owinąć sobie człowieka wokół łapy:

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2024-02-22
ISBN: 9788382082401

Kup książkę Czino. Czyli jak owinąć sobie człowieka wokół łapy

Czino. Czyli jak owinąć sobie człowieka wokół łapy - opinie o książce

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2024-04-14, Ocena: 6, Przeczytałem,

Kundelek, czy pies rasowy? Ma to dla Ciebie jakieś znaczenie?

Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia. Nieważne jaki psiak, bo i tak będzie kochać całym swoim sercem ?

,,Czino, czyli jak owinąć sobie człowieka wokół łapy" to historia psa o imieniu Czino, który dostał od życia drugą szansę. Pozostawiony w lesie trafił do schroniska, gdzie znalazł swój dom i właścicielkę, która pokochała go całym sercem, czyli Kasię Rozwadowską-Myjak. Tak, tak Autorkę książki, bo Czino to nie jest zmyślony przyjaciel tylko prawdziwy psiak z krwi i kości ?

Historia Czino napisana jest z perspektywy psa, w których opisuje on siebie i swoje życie. Poznajemy śmieszne sytuacje z codziennego życia jak chociażby ceremonię zakładania ubrań, bycie duchem z kocyka, czy światowej sławy hipnotyzerem. Pełen wrażliwości i wnikliwości tekst o psiej naturze przepleciony jest zabawnymi ilustracjami i dialogami, które tylko urozmaicają lekturę oraz sprawiają, że mały Czytelnik słucha całej historii z ogromnym zaciekawieniem. Mój niespełna 2 letni syn jest oczarowany Czino i pomimo, że wiem że nie rozumie on do końca przesłania książki to i tak wynosi z niej ogrom lekcji i uczy ona go wrażliwości do zwierząt.

,,Czino, czyli jak owinąć sobie człowieka wokół łapy" to historia nie tylko dla dzieci, ale i całej rodziny. Bawi, uczy, wzrusza, a przede wszystkim jest dowodem na to jak silna więź tworzy się pomiędzy psem, a jego właścicielem. Serdecznie POLECAM!

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;