reklama

Czakry. Mały przewodnik

Poznaj swoje centra energetyczne i naucz się z nimi pracować.

Czakry to miejsca w twoim ciele, w których krzyżują się kanały energetyczne. Każdy z tych punktów ma swoje ściśle określone funkcje. Od tego, jak przepływa przez nie energia, zależy twoje zdrowie, samopoczucie, siła fizyczna i psychiczna. Dzięki tej książce nauczysz się pracować z energią czakr tak, by dzięki niej lepiej kierować swoim życiem.

Cyndi Dale to światowy autorytet w dziedzinie anatomii energetycznej. Od lat zajmuje się uzdrawianiem i równowagą energetyczną, pracuje z czakrami i kundalini. W tej książce zdradzi ci, jak poprzez odblokowanie czakr wyleczyć się z ran fizycznych i psychicznych, zyskać dostęp do swoich emocji, cieszyć się pracą, radzić sobie z codziennymi przeciwnościami, uwolnić stłumione emocje, wyjść obronną ręką z trudnych sytuacji oraz rozwijać miłość do siebie i innych.

W twoim ciele drzemie ogromna moc. Wystarczy, że dowiesz się, jak ją odblokować!

Informacje dodatkowe o Czakry. Mały przewodnik:

Czakry. Mały przewodnik - opinie o książce

Avatar użytkownika - brave_book
brave_book
Przeczytane:2023-11-20, Ocena: 5, Przeczytałem,
"Czakry" to kolejna książka z serii przepięknie wydanych Małych poradników. Tym razem tytuł jasno sugeruje, czego będzie dotyczyć treść tej części.

Czakry to temat, który można ująć na wiele sposobów, rozwijać go w różnych kierunkach i czerpać z tej wiedzy w pewnych praktykach.

Autorka to osoba z wieloletnim doświadczeniem w pracy z czakrami, która przybliża czytelnikowi podstawy tego zagadnienia. Obrała system hinduski, wyróżniający siedem czakr podstawowych.

W środku znajduje się szereg informacji, wszystko co potrzeba wiedzieć dla początkujących. Autorka opisuje i charakteryzuje każdą z czakr, a następnie wskazuje możliwe ścieżki pracy z nimi. W drugiej części poradnika znajduje się mnóstwo ćwiczeń praktycznych, z których niektóre wymagają bardzo dużo cierpliwości, ale poszukującym na pewno się spodobają ?

Informacje są tutaj rozmieszczone naprawdę sensownie i jest ich naprawdę sporo, warto porobić sobie notatki lub przerwy w czytaniu ?

Nie można też nie wspomnieć o pięknym wydaniu tej książeczki, która podobnie jak poprzednie z serii będzie pięknie zdobić półkę ?

Czakry i dieta. Klucz do zdrowia i harmonii
Cyndi Dale0
Okładka ksiązki - Czakry i dieta. Klucz do zdrowia i harmonii

Napełnij swoje życie energią! Odkryj rewolucyjne podejście do odżywiania oparte o czakry - najważniejsze ośrodki energetyczne w ciele, znane już w starożytności...

Duchowa moc empatii. Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia
Cyndi Dale0
Okładka ksiązki - Duchowa moc empatii. Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia

Empatia to most, który ponownie nas przybliża - do samych sie­bie oraz innych. Jest jak ścieżka, na której nieustannie prze­kształcamy...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung