Co wolno, a czego nie. Książka o bezpieczeństwie dla dzieci z naklejkami

Jak się zachować na jezdni? Czym zajmuje się policja? Jaki numer wybrać, gdy nam coś zagraża lub potrzebujemy pomocy? Jak radzić sobie z nieżyczliwymi osobami? Co zrobić w razie ataku psa?

Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książeczce ,,Co wolno, a czego nie. Książka z naklejkami dla dzieci o bezpieczeństwie". Opracowanie - w formie zbioru łamigłówek z licznymi naklejkami i ciekawostkami - wzbogaca wiedzę dzieci na temat bezpiecznego zachowania i w przystępny sposób przestrzega przed zagrożeniami nie tylko na drodze.

Polecamy do nauki, miłego spędzania czasu, a przede wszystkim do kształtowania właściwych postaw w nauce samodzielności u najmłodszych.

Informacje dodatkowe o Co wolno, a czego nie. Książka o bezpieczeństwie dla dzieci z naklejkami:

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2018-04-30

Kup książkę Co wolno, a czego nie. Książka o bezpieczeństwie dla dzieci z naklejkami

Co wolno, a czego nie. Książka o bezpieczeństwie dla dzieci z naklejkami - opinie o książce

Wielka księga łamigłówek
Okładka ksiązki - Wielka księga łamigłówek

"Wielka księga łamigłówek" to książka, która ucieszy dzieci lubiące rozmaite zadania logiczne. Ten obszerny zbiór łamigłówek przegoni nudę na długi czas...

Rumunia [Pascal Lajt]
Okładka ksiązki - Rumunia [Pascal Lajt]

-Gdzie stoi Czarny Kościół? -Skąd pochodził Drakula? -Co jest za Siedmiogrodem? Ludzie dzielą się na tych, którzy w Rumunii są zakochani, oraz...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung