,,Co mam włożyć?" to aktywizująca książeczka zachęcająca najmłodszych do:

- samodzielności w ubieraniu się dzięki dołączonym do książki kartonowym laleczkom,

- rozwijania sprawności manualnej za pomocą naklejek i prób kolorowania,

- wzbogacania słownictwa: dziecko poznaje nazwy ubrań, kolorów, deseni.

,,Co mam włożyć?" - kolorowanka z naklejkami i papierowymi laleczkami ułatwia maluszkom nabywanie niezbędnych umiejętności.

Informacje dodatkowe o Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 3 lat naklejki, kolorowanki, papierowe laleczki:

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2022-06-06

Kup książkę Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 3 lat naklejki, kolorowanki, papierowe laleczki

Cyferki przedszkolaka z pisakiem. Piszę, liczę i zmazuję. Wydanie specjalne
Agnieszka Bator0
Okładka ksiązki - Cyferki przedszkolaka z pisakiem. Piszę, liczę i zmazuję. Wydanie specjalne

,,Cyferki przedszkolaka z pisakiem" polecamy do nauki i zabawy! Dołączony pisak i specjalny papier umożliwiają wielokrotne pisanie i zmazywanie. Zróżnicowane...

Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Pociągi. Ciekawostki dla dzieci
Agnieszka Bator0
Okładka ksiązki - Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Pociągi. Ciekawostki dla dzieci

Książka do rozwijania zainteresowań technicznych małych czytelników oraz pierwszych prób w czytaniu. Podstawowe informacje oraz ciekawostki o pociągach...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska