reklama

Brzuchomówcy

Kuchnia to serce domu. Zaproszenie do niej może być postrzegane jako dowód zaufania i przyjaźni, odsłonięcie przed odwiedzającym miejsca, które może nie zawsze lśni czystością, ale w którym toczy się życie. Sprytnie wykorzystując fakt znajomości okraszony szczyptą sympatii, postanowiłem wślizgnąć się i zaprosić was do świata pokręconych, śmiesznych i oryginalnych historii moich wspaniałych przyjaciół. Opowiadają mi oni o swoich pierwszych kulinarnych wspomnieniach, rozpamiętują smaki dzieciństwa oraz popisowe dania mam i babć. Zdradzają, w jakich lokalach lubią bywać i co z chęcią szamają. Mówią, czym się kierują w swoich codziennych wyborach, uchylając nam tym samym odrobinę swojego prywatnego świata. Każdy z nich oprócz ciekawej, inspirującej rozmowy serwuje mi swój oryginalny przepis na ulubione danie, ja bekhendem odbijam smacznie piłeczkę i proponuję coś bardziej w moim klimacie.

Zgłodnieli?

ZAPRASZAM DO ŚWIATA BRZUCHOMOWCOW!

Vienio * Organek * Mazolewski * PabloPavo * Ten Typ Mes * Piotr Kędzierski * Olga Frycz * Orina Krajewska * Mikołaj Komar * Natalia Przybysz * Kosi * Aleksander Baron

Informacje dodatkowe o Brzuchomówcy:

Wydawnictwo: Burda Książki