Bogate panny

Diana Palmer "Założyciel rodu" Biedny, ale bardzo przystojny Jon Jacobs postanawia ożenić się z bardzo bogatą panną, aby zrealizować swoje ambitne plany. Jego wybór pada na Ellen, córkę właściciela linii kolejowej. Czy rozpali się w sercu Jona miłość do żony, kiedy ten marzący wyłącznie o karierze i fortunie mężczyzna odkryje jej zalety? Judith Stacy "Niezwykła umowa" Rebeka prowadzi w Kolorado znakomicie prosperującą herbaciarnię. Ma wysokie wymagania wobec mężczyzn i świadomie wybiera los starej panny. Gdy poznaje Jacka, odważnie proponuje mu krótki, niezobowiązujący romans. Tylko romans? – zastanawia się Jack. Czyżbym był za biedny na męża dla tej bogatej panny? Mary Burton "Rosyjska księżniczka" Adam Richmond, zamożny, ale bardzo samotny mężczyzna, zamierza właśnie przetrwać kolejną, smutną dla niego Wigilię, kiedy dobry los nagle stawia mu na drodze piękną Sophie, zubożałą rosyjską księżniczkę. Adam dowiaduje się, że musiała ona uciekać z Rosji przed wierzycielami ojczyma. Czy zdzwonią im świąteczne weselne dzwony?

Informacje dodatkowe o Bogate panny:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: b.d

Kup książkę Bogate panny

Bogate panny - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2014-08-30, Ocena: 4, Przeczytałam, WYZWANIE 2014-52 książki,
Mnie najbardziej spodobała się "Niezwykła umowa". Główna bohaterka, Rebeka spokojnie mogłaby żyć w dzisiejszych czasach:) "Rosyjska księżniczka" jest leciutko infantylna:P
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2014-09-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 (253) książki w 2014, Mam, Romanse,
Trzy różne historie. Łączy je to, że dzieją się w XIX wieku w USA, a bohaterkami są bogate dziewczyny (w tym nawet rosyjska księżniczka). Najbardziej przypadła mi do gustu pierwsza historia napisana przez Dianę Palmer. Natomiast ostatnia, z tą rosyjską księżniczką, była dla mnie zbyt naciągana. Całość jest dosyć wciągająca, ale nie polecam czytania tych historii jedna po drugiej, bo zrobi się nam misz masz. Te trzy powiastki dobrze jest czytać każdą innego dnia.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski